SportReport AŠK Pezinok
Log in
updated 6:29 PM CEST, Aug 20, 2017

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 2017

  • Published in výsledky

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Búrkový a dažďový ročník 2017 dopadol nasledovne...

 

Kategória Chlapci do 18 rokov

poradie štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 130 Peter Žáčik Nitra 1999 1 SMTA Nitra  00:17:35
2 131 Pavol Žáčik Nitra 1999 1    00:17:45
3 26 Matúš Slyško Pezinok 2001 1    00:20:07
4 52 Martin Vaško Bratislava 2006 1    00:21:45
5 21 Lukáš Sahuľ Ivánka pri Dunaji 2001 1    00:21:46
6 113 Tombiáš Barčík Bratislava 2002 1 Cycling Academy Bratislava  00:22:22
7 92 Nino Ondrovič Bratislava 2002 1 CK Dukla Bratislava  00:22:25
8 20 Jakub Deák Ivánka pri Dunaji 2002 1    00:22:59
9 31 Jakub Fraňo Pezinok 2003 1 Drahý skialp  00:23:20
10 72 Max Čistý Modra 2003 1    00:25:00
11 45 Matej Kudrnáč Modra 2001 1    00:27:14
12 39 Michal Frno Modra 2002 1    00:27:52
13 71 Oliver Ochaba Modra 2003 1    00:30:23

Kategória Muži 19 - 39 rokov

  štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 132 Šimon Žáčik Nitra 1991 4 SMTA Nitra  00:16:21
2 17 Robert Mitošinka Ostrov 36 1982 4    00:16:22
3 75 Juraj Ozimy Bratislava 1989 4 ŠPORTSERVIS    00:16:46
4 34 Matej Pilka Pezinok   4    00:16:48
5 23 Daniel Šebesta Bratislava 1986 4    00:17:24
6 54 Lukáš Pavlíček Prievidza 1997 4 BOREC Prievidza  00:18:09
7 18 Ivan Mitošinka Bratislava 1982 4    00:18:23
8 63 Michal Urmanič Pezinok 1984 4 ŠTK Pezinok  00:18:25
9 5 Ján Galvánek Bratislava 1983 4    00:18:32
10 138 Andrej Faltín Pezinok 1983 4    00:18:45
11 80 András Szakál Senec 1979 4 CK Senec  00:18:52
12 25 Michal Tomka Myjava 1983 4    00:19:00
13 62 Radoslav Klochan Pezinok 1983 4    00:19:00
14 102 Michal Lovecký Bratislava 1998 4 Lovec Bike Team  00:19:00
15 87 Ján Strešňák Senec 1983 4 Cykloklub Senec  00:19:05
16 128 Dušan Čičmanec Bratislava 1982 4 I-RIDERS  00:19:12
17 139 Ján Filip Kotora Kežmarok 1991 4    00:19:15
18 55 Marek Klobučník Lozorno 1979 4    00:19:35
19 22 Matúš Kršek Bratislava 1981 4 TRIAX Bratislava  00:19:47
20 19 Michal Bezruč Zlín 1985 4    00:19:49
21 103 Patrik Chromiak Skalica 1998 4 Lovec Bike Team  00:19:56
22 56 Radoslav Gankov Bratislava 1992 4 I-RIDERS  00:20:09
23 13 Peter Medľa Bratislava 1980 4 JTRE  00:20:18
24 50 Martin Chrobák Bratislava 1977 4    00:20:44
25 15 Michal Jurčovič Dubová 1987 4 ŠTK Pezinok  00:20:45
26 107 Peter Krajčovič Trebatice 1965 4 Triatlon Team Trnava  00:20:48
27 143 Martin Juran Modra 1991 4    00:21:03
28 85 Ladislav Koday Senec 1990 4 Cykloklub Senec  00:21:05
29 148 Tomáš Kubek Častá 1988 4 BTC Častá  00:21:09
30 101 Jozef Pankuch Hanušovce 1988 4    00:21:12
31 145 Matej Čech Častá 1987 4 BTC Častá  00:21:13
32 43 Jozef Sandtner Šenkvice 1993 4 TRAX-SPORT  00:21:43
33 147 Michal Čech Píla 1986 4 BTC Častá  00:22:11
34 93 Andrej Priehradný Bratislava 1990 4    00:23:02
35 86 Lukáš Belička Bratislava 1986 4 Cykloklub Senec  00:23:06
36 109 Ondrej Gábriš Trnava 1984 4    00:24:01
37 79 Juraj Krajčovič Cífer 1989 4    00:24:06
38 124 Michal Piovarči Bratislava 1991 4    00:24:18
39 27 Juraj Vivoda Bratislava 1987 4    00:24:27
40 36 Jozef Steinhubl Modra 1977 4    00:25:02
41 3 Maroš Lackovič Trnava 1980 4    00:25:25
42 81 Peter Ivančo Senec 1980 4 TURBIKE  00:25:46
43 67 Richard Kujan Modra 1981 4    00:25:59
44 94 Jozef Zeman Tomášov 1990 4    00:26:12
45 146 Radovan Mičunek Píla 1981 4 Hranaté kolesá  00:26:25
46 97 Pali Horváth Pezinok 1981 4    00:28:07
47 134 Peter Ferčák Bratislava 1983 4    00:29:51
48 69 Filip Kujan Modra 1987 4    00:30:54
49 30 Martin Kmeťo Častá 1987 4 Choré vrany  00:35:00
50 133 Juraj Havran Považská Bystrica 1984 4    00:40:59
51 41 Peter Vajcík Svätý Jur 1988 4    99:99:99
52 42 Michal Vajcík Svätý Jur 1982 4    99:99:99
53 90 Michal Slovák Bratislava 1984 4 FARLESK  99:99:99
54 100 Branislav Baláž Modra 1997 4    99:99:99

Kategória Ženy do 39 rokov

poradie štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 66 Zuzana Juhásová Svätý Jur   2 BAJK TEAM JUHÁSKY  00:19:59
2 78 Marianna Findrová Limbach 1985 2 CK Dukla Bratislava  00:20:07
3 142 Marina Dragan Bratislava 1983 2 B.R,C, Bratislava  00:20:40
4 12 Soňa Othmanová Bratislava 1986 2 JTRE  00:22:50
5 53 Ema Podhorná Pezinok 2002 2 ŠTK Pezinok  00:22:51
6 127 Pavlína Valentová Pezinok 1989 2 ŠTK Pezinok  00:25:57
7 104 Monika Macáková Šenkvice 1990 2    00:30:34
8 28 Martina Kunová Bratislava 1991 2    99:99:99

Kategória Ženy nad 40 rokov

  štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 154 Alena Drahošová Pezinok 1973 3 AŠK Pezinok  00:20:41
2 65 Ľubica Kalivodová Pezinok 1961 3 CK Svätý Jur  00:24:26
3 64 Lenka Joklová Pezinok 1973 3 CK Svätý Jur  00:24:34
4 105 Antónia Cíbiková Púchov 1968 3    00:24:53
5 106 Blanka Gajdošová Trebatice 1966 3 Triatlon Team Trnava  00:25:36
6 115 Elena Švihoráková Častá 1973 3    00:26:33
7 140 Ivana Sláviková Píla 1974 3 BTC Častá  00:29:58
8 125 Marta Valentová Martin 1959 3    00:33:21
9 57 Jana Gavorníková Pezinok 1969 3    00:34:43

Kategória Muži od 40 do 49 rokov 

  štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 123 Milan Babka Bratislava 1969 5 CK Dukla Bratislava  00:17:22
2 33 Michal Fraňo Pezinok 1975 5 Drahý skialp  00:17:49
3 61 Róbert Prítrský Svätý Jur 1971 5 Cykloklub Senec  00:17:50
4 129 Anton Žáčik Nitra 1969 5 SMTA Nitra  00:18:12
5 136 Róbert Wittlinger Pezinok 1974 5    00:18:42
6 2 Karol Vaško Bratislava 1977 5    00:18:43
7 95 Oliver Lazo Bratislava 1974 5    00:18:50
8 114 Erik Toček Hronská Dúbrava 1977 5 Cycling Academy Bratislava  00:19:08
9 110 Palo Mruškovič Doľany 1975 5 P+K RACING  00:19:18
10 82 Ondrej Košecký Senec 1971 5 Cykloklub Senec  00:20:00
11 99 Peter Kubela Bratislava 1968 5 CK HANIČKA  00:20:03
12 73 Marian Vitek Bratislava 1973 5 AŠK INTER Bratislava  00:20:28
13 112 Edo Boháček Bratislava 1973 5 Drominidae - KMLP  00:20:30
14 70 Tomáš Izakovič Trnava 1975 5    00:20:44
15 16 Radovan Bobrík Pezinok 1972 5 ŠTK Pezinok  00:21:08
16 83 Marián Miček Reca 1977 5 Cykloklub Senec  00:21:28
17 120 Ľudovít Pažický Bratislava 1969 5 RCaP TEAM  00:21:35
18 149 Ivan Myslík Častá 1975 5 BTC Častá  00:21:57
19 108 Roman Cíbik Púchov 1970 5    00:22:03
20 96 Radovan Ondrovič Pezinok 1976 5 TURBIKE  00:22:06
21 29 Martin Čintala Modra 1977 5 P´art of heart  00:22:29
22 51 Peter Lacia Ivánka pri Dunaji 1974 5    00:22:40
23 11 Pavol Furst Bratislava 1976 5    00:22:51
24 98 Ivan Polák Pezinok 1968 5 3NT  00:23:17
25 47 Marián Žačik Stupava 1976 5 P+K RACING  00:23:18
26 46 Peter Weinberger Pezinok 1974 5 P+K RACING  00:23:19
27 116 Igor Krajčovič Blatné 1968 5 P+K RACING  00:23:36
28 68 Peter Benkovský Modra 1970 5    00:23:52
29 141 Dušan Slávik Častá 1973 5 BTC Častá  00:24:11
30 32 Peter Fraňo Pezinok 1971 5 Drahý skialp  00:25:13
31 137 Jozef Lošonský Pezinok 1974 5    00:25:42
32 76 Eduard Benda Senec 1968 5    00:26:19
33 119 Michal Berger Žilina 1974 5    00:27:24
34 10 Michal Horváth Bratislava 1977 5    00:27:35
35 49 Martin Papaj Bratislava 1972 5    00:28:23
36 89 Richard Rovenský Bratislava 1975 5    00:30:17
37 40 Marián Gernát Modra 1977 5    00:32:17
38 88 Michal Lím Trnava 1971 5    00:34:09
39 38 Ľudovít Frno Modra 1974 5    00:34:15
40 153 Luboš Paxián Pezinok 1969 5    00:34:20
41 44 Miroslav Kudrnáč Modra 1977 5    00:37:39
42 1 Ivan Červenka Pezinok 1969 5 AŠK Sportreport Pezinok  99:99:99
43 60 Jozef Cabadaj Báhoň 1970 5    99:99:99

Kategória Muži od 50 do 59 rokov 

1 9 Miroslav Reingraber Svätý Jur 1966 6 CK Svätý Jur  00:18:05
2 8 Dušan Šipoš Bratislava 1966 6 CK Svätý Jur  00:18:25
3 6 Miroslav Kováč Bratislava 1967 6 Športservis Team Bratislava  00:19:01
4 74 Jozef Tahotný Bratislava 1959 6 P+K RACING  00:20:18
5 122 Róbert Wachs Bratislava 1966 6 CK Dukla Bratislava  00:20:50
6 111 Branislav Šimkanin Bratislava 1967 6 Drominidae - KMLP  00:21:24
7 121 Valent Kovalik Jakubov 1964 6    00:22:52
8 150 Ľubomír Cvečka Častá 1962 6    00:23:23
9 48 Emil Peško Šenkvice 1964 6 P+K RACING  00:23:25
10 84 Dušan Panák Bratislava 1961 6 ZSE cycling team  00:23:56
11 58 Milan Lačok Pezinok 1963 6    00:24:14
12 59 Štefan Klimek Pezinok 1963 6    00:24:18
13 118 Bohuslav Corič Bratislava 1959 6    00:25:23
14 126 Ondrej Valent Martin 1959 6    00:27:37
15 152 Milan Biznár Pezinok 1962 6    00:28:13

Kategória Muži od 60 rokov

  štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 35 Robert Polák Jakubov 1955 7    00:19:21
2 7 Ján Graňák Bratislava 1951 7 Rapid  00:20:31
3 4 Aladár Zeman Handlová 1955 7    00:21:15
4 77 Vlado Mackuliak Bratislava 1957 7 TRAX Pezinok  00:23:37
5 37 Jozef Cisár Cífer 1952 7    00:25:30
6 135 Ján Stojkovič Pezinok 1944 7    00:25:45
7 91 Alexander Dunda Cífer 1953 7    00:25:47
8 144 Peter Majtán Modra 1954 7    00:26:33
9 117 Milan Bacigál Šenkvice 1953 7    00:26:35
10 151 Pavol Majerník Pezinok 1956 7    00:28:47
11 24 Juraj Vivoda Bratislava 1957 7    00:37:56

Výsledky bez určenia kategorie

 

  štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 132 Šimon Žáčik Nitra 1991 4 SMTA Nitra  00:16:21
2 17 Robert Mitošinka Ostrov 36 1982 4 0  00:16:22
3 75 Juraj Ozimy Bratislava 1989 4 ŠPORTSERVIS    00:16:46
4 34 Matej Pilka Pezinok 0 4 0  00:16:48
5 123 Milan Babka Bratislava 1969 5 CK Dukla Bratislava  00:17:22
6 23 Daniel Šebesta Bratislava 1986 4 0  00:17:24
7 130 Peter Žáčik Nitra 1999 1 SMTA Nitra  00:17:35
8 131 Pavol Žáčik Nitra 1999 1 0  00:17:45
9 33 Michal Fraňo Pezinok 1975 5 Drahý skialp  00:17:49
10 61 Róbert Prítrský Svätý Jur 1971 5 Cykloklub Senec  00:17:50
11 9 Miroslav Reingraber Svätý Jur 1966 6 CK Svätý Jur  00:18:05
12 54 Lukáš Pavlíček Prievidza 1997 4 BOREC Prievidza  00:18:09
13 129 Anton Žáčik Nitra 1969 5 SMTA Nitra  00:18:12
14 18 Ivan Mitošinka Bratislava 1982 4 0  00:18:23
15 8 Dušan Šipoš Bratislava 1966 6 CK Svätý Jur  00:18:25
16 63 Michal Urmanič Pezinok 1984 4 ŠTK Pezinok  00:18:25
17 5 Ján Galvánek Bratislava 1983 4 0  00:18:32
18 136 Róbert Wittlinger Pezinok 1974 5 0  00:18:42
19 2 Karol Vaško Bratislava 1977 5 0  00:18:43
20 138 Andrej Faltín Pezinok 1983 4 0  00:18:45
21 95 Oliver Lazo Bratislava 1974 5 0  00:18:50
22 80 András Szakál Senec 1979 4 CK Senec  00:18:52
23 25 Michal Tomka Myjava 1983 4 0  00:19:00
24 62 Radoslav Klochan Pezinok 1983 4 0  00:19:00
25 102 Michal Lovecký Bratislava 1998 4 Lovec Bike Team  00:19:00
26 6 Miroslav Kováč Bratislava 1967 6 Športservis Team Bratislava  00:19:01
27 87 Ján Strešňák Senec 1983 4 Cykloklub Senec  00:19:05
28 114 Erik Toček Hronská Dúbrava 1977 5 Cycling Academy Bratislava  00:19:08
29 128 Dušan Čičmanec Bratislava 1982 4 I-RIDERS  00:19:12
30 139 Ján Filip Kotora Kežmarok 1991 4 0  00:19:15
31 110 Palo Mruškovič Doľany 1975 5 P+K RACING  00:19:18
32 35 Robert Polák Jakubov 1955 7 0  00:19:21
33 55 Marek Klobučník Lozorno 1979 4 0  00:19:35
34 22 Matúš Kršek Bratislava 1981 4 TRIAX Bratislava  00:19:47
35 19 Michal Bezruč Zlín 1985 4 0  00:19:49
36 103 Patrik Chromiak Skalica 1998 4 Lovec Bike Team  00:19:56
37 66 Zuzana Juhásová Svätý Jur 0 2 BAJK TEAM JUHÁSKY  00:19:59
38 82 Ondrej Košecký Senec 1971 5 Cykloklub Senec  00:20:00
39 99 Peter Kubela Bratislava 1968 5 CK HANIČKA  00:20:03
40 26 Matúš Slyško Pezinok 2001 1 0  00:20:07
41 78 Marianna Findrová Limbach 1985 2 CK Dukla Bratislava  00:20:07
42 56 Radoslav Gankov Bratislava 1992 4 I-RIDERS  00:20:09
43 13 Peter Medľa Bratislava 1980 4 JTRE  00:20:18
44 74 Jozef Tahotný Bratislava 1959 6 P+K RACING  00:20:18
45 73 Marian Vitek Bratislava 1973 5 AŠK INTER Bratislava  00:20:28
46 112 Edo Boháček Bratislava 1973 5 Drominidae - KMLP  00:20:30
47 7 Ján Graňák Bratislava 1951 7 Rapid  00:20:31
48 142 Marina Dragan Bratislava 1983 2 B.R,C, Bratislava  00:20:40
49 154 Alena Drahošová Pezinok 1973 3 AŠK Pezinok  00:20:41
50 50 Martin Chrobák Bratislava 1977 4 0  00:20:44
51 70 Tomáš Izakovič Trnava 1975 5 0  00:20:44
52 15 Michal Jurčovič Dubová 1987 4 ŠTK Pezinok  00:20:45
53 107 Peter Krajčovič Trebatice 1965 4 Triatlon Team Trnava  00:20:48
54 122 Róbert Wachs Bratislava 1966 6 CK Dukla Bratislava  00:20:50
55 143 Martin Juran Modra 1991 4 0  00:21:03
56 85 Ladislav Koday Senec 1990 4 Cykloklub Senec  00:21:05
57 16 Radovan Bobrík Pezinok 1972 5 ŠTK Pezinok  00:21:08
58 148 Tomáš Kubek Častá 1988 4 BTC Častá  00:21:09
59 101 Jozef Pankuch Hanušovce 1988 4 0  00:21:12
60 145 Matej Čech Častá 1987 4 BTC Častá  00:21:13
61 4 Aladár Zeman Handlová 1955 7 0  00:21:15
62 111 Branislav Šimkanin Bratislava 1967 6 Drominidae - KMLP  00:21:24
63 83 Marián Miček Reca 1977 5 Cykloklub Senec  00:21:28
64 120 Ľudovít Pažický Bratislava 1969 5 RCaP TEAM  00:21:35
65 43 Jozef Sandtner Šenkvice 1993 4 TRAX-SPORT  00:21:43
66 52 Martin Vaško Bratislava 2006 1 0  00:21:45
67 21 Lukáš Sahuľ Ivánka pri Dunaji 2001 1 0  00:21:46
68 149 Ivan Myslík Častá 1975 5 BTC Častá  00:21:57
69 108 Roman Cíbik Púchov 1970 5 0  00:22:03
70 96 Radovan Ondrovič Pezinok 1976 5 TURBIKE  00:22:06
71 147 Michal Čech Píla 1986 4 BTC Častá  00:22:11
72 113 Tombiáš Barčík Bratislava 2002 1 Cycling Academy Bratislava  00:22:22
73 92 Nino Ondrovič Bratislava 2002 1 CK Dukla Bratislava  00:22:25
74 29 Martin Čintala Modra 1977 5 P´art of heart  00:22:29
75 51 Peter Lacia Ivánka pri Dunaji 1974 5 0  00:22:40
76 12 Soňa Othmanová Bratislava 1986 2 JTRE  00:22:50
77 11 Pavol Furst Bratislava 1976 5 0  00:22:51
78 53 Ema Podhorná Pezinok 2002 2 ŠTK Pezinok  00:22:51
79 121 Valent Kovalik Jakubov 1964 6 0  00:22:52
80 20 Jakub Deák Ivánka pri Dunaji 2002 1 0  00:22:59
81 93 Andrej Priehradný Bratislava 1990 4 0  00:23:02
82 86 Lukáš Belička Bratislava 1986 4 Cykloklub Senec  00:23:06
83 98 Ivan Polák Pezinok 1968 5 3NT  00:23:17
84 47 Marián Žačik Stupava 1976 5 P+K RACING  00:23:18
85 46 Peter Weinberger Pezinok 1974 5 P+K RACING  00:23:19
86 31 Jakub Fraňo Pezinok 2003 1 Drahý skialp  00:23:20
87 150 Ľubomír Cvečka Častá 1962 6 0  00:23:23
88 48 Emil Peško Šenkvice 1964 6 P+K RACING  00:23:25
89 116 Igor Krajčovič Blatné 1968 5 P+K RACING  00:23:36
90 77 Vlado Mackuliak Bratislava 1957 7 TRAX Pezinok  00:23:37
91 68 Peter Benkovský Modra 1970 5 0  00:23:52
92 84 Dušan Panák Bratislava 1961 6 ZSE cycling team  00:23:56
93 109 Ondrej Gábriš Trnava 1984 4 0  00:24:01
94 79 Juraj Krajčovič Cífer 1989 4 0  00:24:06
95 141 Dušan Slávik Častá 1973 5 BTC Častá  00:24:11
96 58 Milan Lačok Pezinok 1963 6 0  00:24:14
97 59 Štefan Klimek Pezinok 1963 6 0  00:24:18
98 124 Michal Piovarči Bratislava 1991 4 0  00:24:18
99 65 Ľubica Kalivodová Pezinok 1961 3 CK Svätý Jur  00:24:26
100 27 Juraj Vivoda Bratislava 1987 4 0  00:24:27
101 64 Lenka Joklová Pezinok 1973 3 CK Svätý Jur  00:24:34
102 105 Antónia Cíbiková Púchov 1968 3 0  00:24:53
103 72 Max Čistý Modra 2003 1 0  00:25:00
104 36 Jozef Steinhubl Modra 1977 4 0  00:25:02
105 32 Peter Fraňo Pezinok 1971 5 Drahý skialp  00:25:13
106 118 Bohuslav Corič Bratislava 1959 6 0  00:25:23
107 3 Maroš Lackovič Trnava 1980 4 0  00:25:25
108 37 Jozef Cisár Cífer 1952 7 0  00:25:30
109 106 Blanka Gajdošová Trebatice 1966 3 Triatlon Team Trnava  00:25:36
110 137 Jozef Lošonský Pezinok 1974 5 0  00:25:42
111 135 Ján Stojkovič Pezinok 1944 7 0  00:25:45
112 81 Peter Ivančo Senec 1980 4 TURBIKE  00:25:46
113 91 Alexander Dunda Cífer 1953 7 0  00:25:47
114 127 Pavlína Valentová Pezinok 1989 2 ŠTK Pezinok  00:25:57
115 67 Richard Kujan Modra 1981 4 0  00:25:59
116 94 Jozef Zeman Tomášov 1990 4 0  00:26:12
117 76 Eduard Benda Senec 1968 5 0  00:26:19
118 146 Radovan Mičunek Píla 1981 4 Hranaté kolesá  00:26:25
119 115 Elena Švihoráková Častá 1973 3 0  00:26:33
120 144 Peter Majtán Modra 1954 7 0  00:26:33
121 117 Milan Bacigál Šenkvice 1953 7 0  00:26:35
122 45 Matej Kudrnáč Modra 2001 1 0  00:27:14
123 119 Michal Berger Žilina 1974 5 0  00:27:24
124 10 Michal Horváth Bratislava 1977 5 0  00:27:35
125 126 Ondrej Valent Martin 1959 6 0  00:27:37
126 39 Michal Frno Modra 2002 1 0  00:27:52
127 97 Pali Horváth Pezinok 1981 4 0  00:28:07
128 152 Milan Biznár Pezinok 1962 6 0  00:28:13
129 49 Martin Papaj Bratislava 1972 5 0  00:28:23
130 151 Pavol Majerník Pezinok 1956 7 0  00:28:47
131 134 Peter Ferčák Bratislava 1983 4 0  00:29:51
132 140 Ivana Sláviková Píla 1974 3 BTC Častá  00:29:58
133 89 Richard Rovenský Bratislava 1975 5 0  00:30:17
134 71 Oliver Ochaba Modra 2003 1 0  00:30:23
135 104 Monika Macáková Šenkvice 1990 2 0  00:30:34
136 69 Filip Kujan Modra 1987 4 0  00:30:54
137 40 Marián Gernát Modra 1977 5 0  00:32:17
138 125 Marta Valentová Martin 1959 3 0  00:33:21
139 88 Michal Lím Trnava 1971 5 0  00:34:09
140 38 Ľudovít Frno Modra 1974 5 0  00:34:15
141 153 Luboš Paxián Pezinok 1969 5 0  00:34:20
142 57 Jana Gavorníková Pezinok 1969 3 0  00:34:43
143 30 Martin Kmeťo Častá 1987 4 Choré vrany  00:35:00
144 44 Miroslav Kudrnáč Modra 1977 5 0  00:37:39
145 24 Juraj Vivoda Bratislava 1957 7 0  00:37:56
146 133 Juraj Havran Považská Bystrica 1984 4 0  00:40:59
147 1 Ivan Červenka Pezinok 1969 5 AŠK Sportreport Pezinok  99:99:99
148 14 0 0 0 0 0  99:99:99
149 28 Martina Kunová Bratislava 1991 2 0  99:99:99
150 41 Peter Vajcík Svätý Jur 1988 4 0  99:99:99
151 42 Michal Vajcík Svätý Jur 1982 4 0  99:99:99
152 60 Jozef Cabadaj Báhoň 1970 5 0  99:99:99
153 90 Michal Slovák Bratislava 1984 4 FARLESK  99:99:99
154 100 Branislav Baláž Modra 1997 4 0  99:99:99

 

 

Rekord trasy 

Peter Vrtiš 15:34 (2014)

rekorder

 

 

 

 

 

GRATULUJEME!

 kompletnú fotogalériu z pretekov si môžete pozrieť na nasledujúcich odkazoch

Fotogaléria z časovky

Fotogaléria od Romana Kučeru

contentmap_plugin

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

  1. Zažili sme
  2. Vyskúšali sme
  3. Pochodili sme
  4. Organizujeme

TT - RYSY 2017

Cestná cyklistika 15-08-2017

Ale teraz si nevymýšľam. Na TT-Rysy som vlastne ani nechcel ísť. Hľadal som len výhovorky, aby som nemusel ísť. Pred dvoma týždňami som bol na Maratona dles Dolomites a s boľavým chrbtom čo som si odt...

Maratona dles Dolomites 2017

Cestná cyklistika 15-08-2017

Alebo návrat na miesto činu po 10 rokoch a desiatich kilách živej váhy navyše. :-) Snažil som sa v rámci dostupných možností na tento maratón pripraviť čo najlepšie, ako sa len dalo. To znamená aspoň...

Maratona dles Dolomites 2017

Cestná cyklistika 02-07-2017

Pôvodne mala byť na tomto mieste reportka z maratónu v Mondsee, ale tieto jazerné preteky mi neprajú. Pred 6 rokmi som v daždi ľahol po 5 km a s narazeným kolenom išiel domov...

Test Garmin Edge 820

Športovec používa HW SW 20-08-2017

Koncom roka 2016 bol na trh uvedený nový model Garmin cyklopočítača – Edge 820. Preberá posolstvo modelov Edge 705, 800 a 810 - teda ide o mapový prístroj plný funkcií a meraní. Z aktuálneho top model...

Garmin Varia Vision – V zornom poli

Športovec používa HW SW 04-12-2016

V tejto recenzii na mňa dýchol závan budúcnosti. Pod názvom Garmin Varia Vision sa totiž skrýva náhľadový – in sight displej. Ešte ni...

Test Garmin Edge 520

Športovec používa HW SW 27-11-2016

Garmin Edge 520 som mal k dispozícii po takmer celú sezónu 2016. Takže z testovaných zariadení je to jeden z najdlhšie testovaných kúskov. Čiast...

Profil stúpania Železná studienka - Hrub…

Kopce profily 14-02-2015

Alternatívne asfaltové stúpanie v bratislavskom lesoparku. Až po Kačín ľahké a vhodné aj pre menšie deti. Do druhej kategórie je zaradené kvôli záverečnému stúpaniu na Hrubý vrch.  ...

Profil stúpania na Kamzík

Kopce profily 31-10-2014

Známe a relatívne rušné asfaltové stúpanie z centra mesta až takmer k vysielaču na Kamzíku, čo viac dodať...  ...

Profil stúpania Pekná cesta

Kopce profily 07-09-2014

Známe asfaltové stúpanie z Krasnian (Rače) na hrebeň Malých Karpát a Bratislavského lesoparku. Charakteristické je svojim veľmi strmými úsekmi. Touto cestou sa dostanete na sieť spevnených ciest v les...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 22-07-2017

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Búrkový a dažďový ročník 2017 dopadol nasledovne...  

Propozície 2017 Časovky Ivana Červenku n…

Propozície 17-05-2017

Amatérsky športový klub AŠK Sportreport Pezinok Vás pozýva na cestnú cyklistickú časovku do kopca určenú všetkým nadšencom cyklistiky, ktorí si trúfajú zdolať nástrahy tohto kopca.   Cyklistick...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 24-07-2016

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Ročník 2016 dopadol nasledovne...  

next
prev