SportReport AŠK Pezinok
Log in
updated 1:53 PM CET, Dec 3, 2019

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 2019

  • Published in výsledky
Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Rok 2019 dopadol nasledovne... Odkazy na fotogalérie sú na konci tejto výsledovej listiny.

 

Kategória Chlapci do 18 rokov

1 13 9:43:00 Dominik Dunár Bratislava 2005 1 Kaktusbike  00:18:05 
2 54 10:24:00 Matúš Slyško Pezinok 2001 1    00:18:57 
3 19 9:49:00 Martin Vaško Bratislava 2006 1    00:19:27 
4 133 11:43:00 Tobiáš Barčík Bratislava 2001 1 3NT  00:19:27 
5 121 11:31:00 Oliver Ochaba Modra 2003 1    00:19:31 
6 124 11:34:00 Max Čistý Modra 2003 1 Vinarstvo tri hony Modra  00:19:57 
7 46 10:16:00 Marek Romančík Pezinok 2004 1 ŠTK Pezinok  00:20:50 
8 65 10:35:00 Samuel Gašparík Pezinok 2004 1 BMC Raicing  00:29:14 
9 130 11:40:00 Filip Šebo Modra 2011 1    00:39:51 
10 47 10:17:00 Michal Čaboun Modra 2007 1    00:40:45 
11 98 11:08:00 Matúš Medlen Modra 2009 1    00:43:46 

Kategória Muži 19 - 39 rokov

1 86 10:56:00 Matej Mydla Bratislava 1983 4 EXPENDABLES CYCLING TEAM  00:15:39
1 96 11:06:00 Jakub Červený Bratislava 1988 4    00:15:39 
3 83 10:53:00 Juraj Ozimy Bratislava 1989 4 ŠPORTSERVIS  00:15:59 
4 32 10:02:00 Rado Rehora Čachtice 1986 4 CK Valhala  00:16:16 
5 33 10:03:00 Lukáš Pavlíček Prievidza 1997 4 CK Bratranci  00:16:25 
6 9 9:39:00 Michal Korim Rovinka 1983 4    00:16:31 
7 6 9:36:00 Marek Ondriš Šulekovo 1996 4 Bike4you Hlohovec  00:16:50 
8 14 9:44:00 Matej Burian Chocholná-Velčice 1997 4 CK Valhala  00:16:53 
9 25 9:55:00 Richard Duška Bratislava 1999 4 AŠK Inter  00:16:55 
10 113 11:23:00 Marián Miklušek Viničné 2000 4 PROefekt  00:17:00 
11 29 9:59:00 Pavol Jánoš Jablonové 1984 4    00:17:01 
12 40 10:10:00 Marián Gaborčík Vojňany 1988 4 TJ Dynamo DK  00:17:13 
13 7 9:37:00 Ivan Mitošinka Bratislava 1982 4    00:17:53 
14 55 10:25:00 Dušan Čičmanec Bratislava 1982 4 OSMOS  00:17:55 
15 134 11:44:00 Igor Valko Bernolákovo 1996 4 3NT  00:18:06 
16 151 12:01:00 Pavol Murín Banská Bystrica 1984 4 C.K. Malachov  00:18:22 
17 15 9:45:00 Denis Miklovič Pobedim 1994 4 CK Valhala  00:18:23 
18 120 11:30:00 Karol Voltemár Bratislava 1983 4    00:18:26 
19 35 10:05:00 Michal Klimo Bratislava 1989 4    00:18:37 
20 42 10:12:00 Ľubomír Karaba Dolný Kubín 1982 4 TJ Dynamo DK  00:18:37 
21 142 11:52:00 Tomáš Kubek Častá 1988 4 BTC Častá  00:18:50 
22 37 10:07:00 Marek Kapusta Dvorany nad Nitrou 1983 4    00:19:15 
23 137 11:47:00 Radovan Krnáč Hriňová 1984 4 Zvolenskí čerti  00:19:16 
24 114 11:24:00 Peter Čudrnák Bratislava 1986 4 Pekáreň Kvetoslavov  00:19:20 
25 21 9:51:00 Lukáš Svoboda Stará Turá 1987 4    00:19:21 
26 71 10:41:00 Roman Bachratý Špačince 1982 4 Cyklo ŠK Jablonica  00:19:23 
27 138 11:48:00 Zdeno Gašperec Pezinok 1981 4    00:19:31 
28 5 9:35:00 Ivan Vajcík Bratislava  1990 4    00:19:46 
29 87 10:57:00 Fantišek Šmihál Viničné 1984 4 HAPPY FEET  00:19:59 
30 73 10:43:00 Gabriel Bogdány Bratislava 1988 4 Fenix3club  00:20:09 
31 79 10:49:00 Boris Solga Modra 1983 4 ŠTK Pezinok  00:20:17 
32 77 10:47:00 Tomáš Kukumberg Bratislava 1989 4    00:20:24 
33 131 11:41:00 Matej Kotlár Modra 1980 4    00:20:32 
34 4 9:34:00 Michal Vajcík Svätý Jur 1982 4    00:20:33 
35 109 11:19:00 Peter Babčan Šenkvice 1985 4 NABIKE  00:20:35 
36 94 11:04:00 Erik Riman Pezinok 1992 4    00:20:52 
37 143 11:53:00 Matej Čech Častá 1987 4 BTC Častá  00:20:56 
38 22 9:52:00 Juraj Lieskovský Šenkvice 1981 4    00:20:59 
39 43 10:13:00 Martin Miklian Lučenec 1985 4 TJ Dynamo DK  00:21:02 
40 36 10:06:00 Juraj Kulla Raková 1988 4    00:21:08 
41 115 11:25:00 Ján Valaška Bratislava 1985 4    00:21:08 
42 122 11:32:00 Michal Piovarči Vinosady 1991 4    00:21:14 
43 3 9:33:00 Peter Vajcík Svätý Jur 1988 4    00:21:52 
44 39 10:09:00 Martin Bibza Modra 1988 4    00:22:30 
45 74 10:44:00 Tomáš Jalč Bratislava 1993 4    00:22:30 
46 59 10:29:00 Ondrej Gábriš Trnava 1984 4    00:23:30 
47 108 11:18:00 Juraj Krajčovič Cífer 1989 4    00:24:52 
48 75 10:45:00 Matej Jalč Bratislava 1997 4    00:25:01 
49 28 9:58:00 Jozef Sandtner Šenkvice 1993 4    00:26:05 
50 132 11:42:00 Matej Bittner Pezinok 1986 4    00:26:07 
51 149 11:59:00 Radovan Mičunek Píla 1981 4    00:26:10 
52 150 12:00:00 Boris Jakabovič Modra 1982 4    00:27:48 
53 136 11:46:00 Richard Malatin Chorátsky Grob 1993 4 AŠK Sportreport Pezinok  00:28:32 
54 144 11:54:00 Ondrej Špoták Častá 1984 4 BTC Častá  00:30:51 
55 103 11:13:00 Ľuboš Ančic Bratislava 1983 4 ŠK VAZKA BRATISLAVA  00:33:05 

Kategória Ženy do 39 rokov

1 106 11:16:00 Stanislava Ančicová Bratislava 1984 2 ŠK VAZKA BRATISLAVA  00:19:11 
2 41 10:11:00 Monika Neuvirthová Spišský Štvrtok 1988 2 TJ Dynamo DK  00:22:03 
3 31 10:01:00 Nikoleta Svetláková Dolné Srnie 1995 2 CK Valhala  00:22:20 
4 129 11:39:00 Eva Karabová Bratislava 1983 2 TJ Dynamo DK  00:22:49 
5 50 10:20:00 Viktória Mrínová Dunajská Lužná 1993 2    00:23:06 
6 60 10:30:00 Monika Chovanová Dolný Kubín 1987 2 HAPPY FEET  00:24:10 
7 2 9:32:00 Lenka Galdunová Bratislava, Narcisová 52 1991 2    00:26:40 
8 84 10:54:00 Júlia Hroncová Modra 1984 2    00:29:57 
9 97 11:07:00 Veronika Medlenová Modra 2006 2    00:34:44 
10 91 11:01:00 Zuzana Vašková Bratislava 2009 2    00:37:29 
11 56 10:26:00 Marianna Spišiaková Modra 2003 2    00:38:07 

Kategória Ženy nad 40 rokov

  Cyklistická časovka Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 28.7.2019 Ženy nad 40
  štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 51 10:21:00 Antónia Cíbiková Púchov 1968 3    00:23:00 
2 18 9:48:00 Jana Vašková Bratislava 1976 3    00:24:55 
3 95 11:05:00 Elena Švihoríková Častá 1973 3    00:25:03 
4 63 10:33:00 Blanka Gajdošová Trebatice 1966 3    00:27:34 
5 128 11:38:00 Andrea Boháčová Bratislava 1975 3    00:45:51 

Kategória Muži od 40 do 49 rokov 

  Cyklistická časovka Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 28.7.2019 Muži do 49
                 
  štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 58 10:28:00 Jaroslav Záhorec Nová Dubnica 1975 5    00:17:19 
2 135 11:45:00 Norbert Štefko Limbach 1973 5    00:17:43 
3 70 10:40:00 Martin Niščák Bratislava 1978 5    00:17:53 
4 20 9:50:00 Karol Vaško Bratislava 1977 5    00:17:54 
5 126 11:36:00 Martin Krakovský Bratislava 1974 5 BRC  00:17:55 
6 89 10:59:00 Andras Szakal Senec 1979 5    00:18:15 
7 92 11:02:00 Michal Dado Bratislava 1978 5    00:18:16 
8 45 10:15:00 René Forner Pezinok 1976 5 ŠK Cajla  00:18:22 
9 139 11:49:00 Tomáš Brisuda Svätý Jur 1979 5    00:19:02 
10 68 10:38:00 Pavel Fraňo Pezinok 1975 5 AB Sereď  00:19:09 
11 123 11:33:00 Michal Fraňo Pezinok 1975 5    00:19:27 
12 38 10:08:00 Bernhard Wieser Austria 1971 5 RC-TRI-RUN-ATUS-WEIZ  00:19:56 
13 101 11:11:00 Milan Suchoň Sereď 1978 5    00:19:58 
14 30 10:00:00 Peter Lacza Ivánka pri Dunaji 1974 5 Cykloklub Senec  00:20:14 
15 26 9:56:00 Ľudovít Švec Modra 1976 5    00:20:38 
16 23 9:53:00 Marek Štefánik Bratislava 1977 5 AXA Cycling Team  00:20:40 
17 110 11:20:00 Martin Chrobák Bratislava 1977 5    00:21:01 
18 12 9:42:00 Ivan Myslík Častá 1975 5 BTC Častá  00:21:09 
19 27 9:57:00 Jozef Steinhübl Modra 1977 5    00:21:11 
20 67 10:37:00 Marek Paščák Limbach 1975 5    00:21:12 
21 85 10:55:00 Patrik Lonček Malacky 1973 5 Siloking  00:21:22 
22 118 11:28:00 Ľudovít Adamčík Zohor 1973 5    00:21:37 
23 76 10:46:00 Martin Čintala Modra 1977 5 P´ART OF HEART  00:21:48 
24 11 9:41:00 Radovan Ondrovič Pezinok 1976 5 TURBIKE Pezinok  00:21:51 
25 61 10:31:00 Pavol Novotný Žilina 1975 5 HAPPY FEET  00:22:17 
26 148 11:58:00 Roman Šulek Častá 1978 5 BTC Častá  00:22:23 
27 53 10:23:00 Roman Cíbik Púchov 1970 5    00:22:31 
28 78 10:48:00 Marián Dritomský Budmerice 1974 5    00:22:55 
29 90 11:00:00 Dušan Žila Modra 1977 5 Najdrahší skialp  00:23:06 
30 17 9:47:00 Mário Zeman Bratislava 1979 5    00:23:16 
31 69 10:39:00 Jozef Lošonský Pezinok 1974 5    00:23:22 
32 145 11:55:00 Dušan Slávik Píla 1973 5 BTC Častá  00:23:27 
33 112 11:22:00 Maroš Berák Žilina 1975 5    00:23:43 
34 34 10:04:00 Michal Berger Žilina 1974 5    00:24:05 
35 147 11:57:00 Pavol Vadovič Doľany 1974 5 BTC Častá  00:24:28 
36 24 9:54:00 Juraj Klátik Trnava 1974 5    00:25:35 
37 10 9:40:00 Juraj Zelinka Častá 1975 5 BTC Častá  00:25:51 
38 8 9:38:00 Daniel Gomez Limbach 1978 5    00:25:59 
39 127 11:37:00 Ján Letaši Bratislava 1974 5    00:27:22 
40 48 10:18:00 Ivan Moravčík Modra 1979 5    00:39:45 

Kategória Muži od 50 do 59 rokov 

  Cyklistická časovka Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 28.7.2019 Muži do 59
  štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 125 11:35:00 Roman Hulka Bratislava 1968 6 ŠPORTSERVIS  00:17:11 
2 66 10:36:00 Valent Kovalík Jakubov 1964 6    00:18:41 
3 52 10:22:00 Milan Vatrt Dubnica nad Váhom 1968 6    00:19:23 
4 119 11:29:00 Roman Rybanský Dunajská Lužná 1967 6    00:19:40 
5 62 10:32:00 Peter Krajčovič Trebatice 1965 6 Triatlon Team Trnava  00:20:29 
6 146 11:56:00 Ľubomír Cvečka Častá 1962 6 BTC Častá  00:21:32 
7 116 11:26:00 Dušan Panák Bratislava 1961 6 ZSE cycling team  00:21:39 
8 104 11:14:00 Juraj Malatin Bratislava 1963 6 RCP TEAM Bratislava  00:21:53 
9 105 11:15:00 Ľudovít Pažický Bratislava 1969 6 RCP TEAM Bratislava  00:21:58 
10 102 11:12:00 René Peiger Pezinok 1963 6    00:22:15 
11 107 11:17:00 Emil Peško Šenkvice 1964 6 P+K Racing  00:23:07 
12 57 10:27:00 Branislav Šimkanin Bratislava 1967 6 DROMINIDAE-KMPL  00:23:15 
13 82 10:52:00 Igor Krajčovič Blatné 1968 6 P+K Racing  00:23:35 
14 93 11:03:00 Martin Balážik Vinosady 1968 6    00:24:55 
15 117 11:27:00 Milan Lačok Pezinok 1963 6    00:25:30 
16 100 11:10:00 Vlado Mackuliak Bratislava 1967 6 TRAX PK  00:25:41 
17 72 10:42:00 Marian Bagin Pezinok 1965 6    00:29:03 
18 49 10:19:00 Milan Urban Ivánka pri Dunaji 1967 6    00:29:05 
19 111 11:21:00 Igor Grofik Bratislava 1964 6    00:31:25 

Kategória Muži od 60 rokov

  Cyklistická časovka Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 28.7.2019 Muži nad 60
  štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 141 11:51:00 Jozef Myslík Častá 1956 7 BTC Častá  00:20:33 
2 16 9:46:00 Aladár Zeman Handlová 1955 7    00:21:10 
3 99 11:09:00 Jozef Cisár Cífer 1952 7    00:23:49 
4 81 10:51:00 Milan Vávra Budmerice 1958 7    00:23:54 
5 64 10:34:00 Eduard Grácik Dolný Kubín 1958 7 HAPPY FEET  00:25:08 
6 140 11:50:00 Peter Majtán Modra 1954 7    00:25:51 
7 88 10:58:00 Ľudovít Bajči Zálesie 1956 7    00:25:57 
8 44 10:14:00 Ján Stojkovič Pezinok 1944 7 ŠK Cajla  00:26:18 
9 80 10:50:00 Rudolf Jajcay Pezinok 1950 7    00:26:45 

Výsledky bez určenia kategorie

 

  Cyklistická časovka Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 28.7.2019 celkovo / rekord Peter Vrtiš 15:34 (2014)
                 
1 86 10:56:00 Matej Mydla Bratislava 1983 4 EXPENDABLES CYCLING TEAM  00:15:39
1 96 11:06:00 Jakub Červený Bratislava 1988 4    00:15:39 
3 83 10:53:00 Juraj Ozimy Bratislava 1989 4 ŠPORTSERVIS  00:15:59 
4 32 10:02:00 Rado Rehora Čachtice 1986 4 CK Valhala  00:16:16 
5 33 10:03:00 Lukáš Pavlíček Prievidza 1997 4 CK Bratranci  00:16:25 
6 9 9:39:00 Michal Korim Rovinka 1983 4    00:16:31 
7 6 9:36:00 Marek Ondriš Šulekovo 1996 4 Bike4you Hlohovec  00:16:50 
8 14 9:44:00 Matej Burian Chocholná-Velčice 1997 4 CK Valhala  00:16:53 
9 25 9:55:00 Richard Duška Bratislava 1999 4 AŠK Inter  00:16:55 
10 113 11:23:00 Marián Miklušek Viničné 2000 4 PROefekt  00:17:00 
11 29 9:59:00 Pavol Jánoš Jablonové 1984 4    00:17:01 
12 125 11:35:00 Roman Hulka Bratislava 1968 6 ŠPORTSERVIS  00:17:11 
13 40 10:10:00 Marián Gaborčík Vojňany 1988 4 TJ Dynamo DK  00:17:13 
14 58 10:28:00 Jaroslav Záhorec Nová Dubnica 1975 5    00:17:19 
15 135 11:45:00 Norbert Štefko Limbach 1973 5    00:17:43 
16 7 9:37:00 Ivan Mitošinka Bratislava 1982 4    00:17:53 
17 70 10:40:00 Martin Niščák Bratislava 1978 5    00:17:53 
18 20 9:50:00 Karol Vaško Bratislava 1977 5    00:17:54 
19 55 10:25:00 Dušan Čičmanec Bratislava 1982 4 OSMOS  00:17:55 
20 126 11:36:00 Martin Krakovský Bratislava 1974 5 BRC  00:17:55 
1 13 9:43:00 Dominik Dunár Bratislava 2005 1 Kaktusbike  00:18:05 
22 134 11:44:00 Igor Valko Bernolákovo 1996 4 3NT  00:18:06 
23 89 10:59:00 Andras Szakal Senec 1979 5    00:18:15 
24 92 11:02:00 Michal Dado Bratislava 1978 5    00:18:16 
25 45 10:15:00 René Forner Pezinok 1976 5 ŠK Cajla  00:18:22 
26 151 12:01:00 Pavol Murín Banská Bystrica 1984 4 C.K. Malachov  00:18:22 
27 15 9:45:00 Denis Miklovič Pobedim 1994 4 CK Valhala  00:18:23 
28 120 11:30:00 Karol Voltemár Bratislava 1983 4    00:18:26 
29 35 10:05:00 Michal Klimo Bratislava 1989 4    00:18:37 
30 42 10:12:00 Ľubomír Karaba Dolný Kubín 1982 4 TJ Dynamo DK  00:18:37 
31 66 10:36:00 Valent Kovalík Jakubov 1964 6    00:18:41 
32 142 11:52:00 Tomáš Kubek Častá 1988 4 BTC Častá  00:18:50 
2 54 10:24:00 Matúš Slyško Pezinok 2001 1    00:18:57 
34 139 11:49:00 Tomáš Brisuda Svätý Jur 1979 5    00:19:02 
35 68 10:38:00 Pavel Fraňo Pezinok 1975 5 AB Sereď  00:19:09 
36 106 11:16:00 Stanislava Ančicová Bratislava 1984 2 ŠK VAZKA BRATISLAVA  00:19:11 
37 37 10:07:00 Marek Kapusta Dvorany nad Nitrou 1983 4    00:19:15 
38 137 11:47:00 Radovan Krnáč Hriňová 1984 4 Zvolenskí čerti  00:19:16 
39 114 11:24:00 Peter Čudrnák Bratislava 1986 4 Pekáreň Kvetoslavov  00:19:20 
40 21 9:51:00 Lukáš Svoboda Stará Turá 1987 4    00:19:21 
41 52 10:22:00 Milan Vatrt Dubnica nad Váhom 1968 6    00:19:23 
42 71 10:41:00 Roman Bachratý Špačince 1982 4 Cyklo ŠK Jablonica  00:19:23 
3 19 9:49:00 Martin Vaško Bratislava 2006 1    00:19:27 
44 123 11:33:00 Michal Fraňo Pezinok 1975 5    00:19:27 
45 133 11:43:00 Tobiáš Barčík Bratislava 2001 1 3NT  00:19:27 
46 121 11:31:00 Oliver Ochaba Modra 2003 1    00:19:31 
47 138 11:48:00 Zdeno Gašperec Pezinok 1981 4    00:19:31 
48 119 11:29:00 Roman Rybanský Dunajská Lužná 1967 6    00:19:40 
49 5 9:35:00 Ivan Vajcík Bratislava  1990 4    00:19:46 
50 38 10:08:00 Bernhard Wieser Austria 1971 5 RC-TRI-RUN-ATUS-WEIZ  00:19:56 
51 124 11:34:00 Max Čistý Modra 2003 1 Vinarstvo tri hony Modra  00:19:57 
52 101 11:11:00 Milan Suchoň Sereď 1978 5    00:19:58 
53 87 10:57:00 Fantišek Šmihál Viničné 1984 4 HAPPY FEET  00:19:59 
54 73 10:43:00 Gabriel Bogdány Bratislava 1988 4 Fenix3club  00:20:09 
55 30 10:00:00 Peter Lacza Ivánka pri Dunaji 1974 5 Cykloklub Senec  00:20:14 
56 79 10:49:00 Boris Solga Modra 1983 4 ŠTK Pezinok  00:20:17 
57 77 10:47:00 Tomáš Kukumberg Bratislava 1989 4    00:20:24 
58 62 10:32:00 Peter Krajčovič Trebatice 1965 6 Triatlon Team Trnava  00:20:29 
59 131 11:41:00 Matej Kotlár Modra 1980 4    00:20:32 
60 4 9:34:00 Michal Vajcík Svätý Jur 1982 4    00:20:33 
61 141 11:51:00 Jozef Myslík Častá 1956 7 BTC Častá  00:20:33 
62 109 11:19:00 Peter Babčan Šenkvice 1985 4 NABIKE  00:20:35 
63 26 9:56:00 Ľudovít Švec Modra 1976 5    00:20:38 
64 23 9:53:00 Marek Štefánik Bratislava 1977 5 AXA Cycling Team  00:20:40 
65 46 10:16:00 Marek Romančík Pezinok 2004 1 ŠTK Pezinok  00:20:50 
66 94 11:04:00 Erik Riman Pezinok 1992 4    00:20:52 
67 143 11:53:00 Matej Čech Častá 1987 4 BTC Častá  00:20:56 
68 22 9:52:00 Juraj Lieskovský Šenkvice 1981 4    00:20:59 
69 110 11:20:00 Martin Chrobák Bratislava 1977 5    00:21:01 
70 43 10:13:00 Martin Miklian Lučenec 1985 4 TJ Dynamo DK  00:21:02 
71 36 10:06:00 Juraj Kulla Raková 1988 4    00:21:08 
72 115 11:25:00 Ján Valaška Bratislava 1985 4    00:21:08 
73 12 9:42:00 Ivan Myslík Častá 1975 5 BTC Častá  00:21:09 
74 16 9:46:00 Aladár Zeman Handlová 1955 7    00:21:10 
75 27 9:57:00 Jozef Steinhübl Modra 1977 5    00:21:11 
76 67 10:37:00 Marek Paščák Limbach 1975 5    00:21:12 
77 122 11:32:00 Michal Piovarči Vinosady 1991 4    00:21:14 
78 85 10:55:00 Patrik Lonček Malacky 1973 5 Siloking  00:21:22 
79 146 11:56:00 Ľubomír Cvečka Častá 1962 6 BTC Častá  00:21:32 
80 118 11:28:00 Ľudovít Adamčík Zohor 1973 5    00:21:37 
81 116 11:26:00 Dušan Panák Bratislava 1961 6 ZSE cycling team  00:21:39 
82 76 10:46:00 Martin Čintala Modra 1977 5 P´ART OF HEART  00:21:48 
83 11 9:41:00 Radovan Ondrovič Pezinok 1976 5 TURBIKE Pezinok  00:21:51 
84 3 9:33:00 Peter Vajcík Svätý Jur 1988 4    00:21:52 
85 104 11:14:00 Juraj Malatin Bratislava 1963 6 RCP TEAM Bratislava  00:21:53 
86 105 11:15:00 Ľudovít Pažický Bratislava 1969 6 RCP TEAM Bratislava  00:21:58 
87 41 10:11:00 Monika Neuvirthová Spišský Štvrtok 1988 2 TJ Dynamo DK  00:22:03 
88 102 11:12:00 René Peiger Pezinok 1963 6    00:22:15 
89 61 10:31:00 Pavol Novotný Žilina 1975 5 HAPPY FEET  00:22:17 
90 31 10:01:00 Nikoleta Svetláková Dolné Srnie 1995 2 CK Valhala  00:22:20 
91 148 11:58:00 Roman Šulek Častá 1978 5 BTC Častá  00:22:23 
92 39 10:09:00 Martin Bibza Modra 1988 4    00:22:30 
93 74 10:44:00 Tomáš Jalč Bratislava 1993 4    00:22:30 
94 53 10:23:00 Roman Cíbik Púchov 1970 5    00:22:31 
95 129 11:39:00 Eva Karabová Bratislava 1983 2 TJ Dynamo DK  00:22:49 
96 78 10:48:00 Marián Dritomský Budmerice 1974 5    00:22:55 
97 51 10:21:00 Antónia Cíbiková Púchov 1968 3    00:23:00 
98 50 10:20:00 Viktória Mrínová Dunajská Lužná 1993 2    00:23:06 
99 90 11:00:00 Dušan Žila Modra 1977 5 Najdrahší skialp  00:23:06 
100 107 11:17:00 Emil Peško Šenkvice 1964 6 P+K Racing  00:23:07 
101 57 10:27:00 Branislav Šimkanin Bratislava 1967 6 DROMINIDAE-KMPL  00:23:15 
102 17 9:47:00 Mário Zeman Bratislava 1979 5    00:23:16 
103 69 10:39:00 Jozef Lošonský Pezinok 1974 5    00:23:22 
104 145 11:55:00 Dušan Slávik Píla 1973 5 BTC Častá  00:23:27 
105 59 10:29:00 Ondrej Gábriš Trnava 1984 4    00:23:30 
106 82 10:52:00 Igor Krajčovič Blatné 1968 6 P+K Racing  00:23:35 
107 112 11:22:00 Maroš Berák Žilina 1975 5    00:23:43 
108 99 11:09:00 Jozef Cisár Cífer 1952 7    00:23:49 
109 81 10:51:00 Milan Vávra Budmerice 1958 7    00:23:54 
110 34 10:04:00 Michal Berger Žilina 1974 5    00:24:05 
111 60 10:30:00 Monika Chovanová Dolný Kubín 1987 2 HAPPY FEET  00:24:10 
112 147 11:57:00 Pavol Vadovič Doľany 1974 5 BTC Častá  00:24:28 
113 108 11:18:00 Juraj Krajčovič Cífer 1989 4    00:24:52 
114 18 9:48:00 Jana Vašková Bratislava 1976 3    00:24:55 
115 93 11:03:00 Martin Balážik Vinosady 1968 6    00:24:55 
116 75 10:45:00 Matej Jalč Bratislava 1997 4    00:25:01 
117 95 11:05:00 Elena Švihoríková Častá 1973 3    00:25:03 
118 64 10:34:00 Eduard Grácik Dolný Kubín 1958 7 HAPPY FEET  00:25:08 
119 117 11:27:00 Milan Lačok Pezinok 1963 6    00:25:30 
120 24 9:54:00 Juraj Klátik Trnava 1974 5    00:25:35 
121 100 11:10:00 Vlado Mackuliak Bratislava 1967 6 TRAX PK  00:25:41 
122 10 9:40:00 Juraj Zelinka Častá 1975 5 BTC Častá  00:25:51 
123 140 11:50:00 Peter Majtán Modra 1954 7    00:25:51 
124 88 10:58:00 Ľudovít Bajči Zálesie 1956 7    00:25:57 
125 8 9:38:00 Daniel Gomez Limbach 1978 5    00:25:59 
126 28 9:58:00 Jozef Sandtner Šenkvice 1993 4    00:26:05 
127 132 11:42:00 Matej Bittner Pezinok 1986 4    00:26:07 
128 149 11:59:00 Radovan Mičunek Píla 1981 4    00:26:10 
129 44 10:14:00 Ján Stojkovič Pezinok 1944 7 ŠK Cajla  00:26:18 
130 2 9:32:00 Lenka Galdunová Bratislava, Narcisová 52 1991 2    00:26:40 
131 80 10:50:00 Rudolf Jajcay Pezinok 1950 7    00:26:45 
132 127 11:37:00 Ján Letaši Bratislava 1974 5    00:27:22 
133 63 10:33:00 Blanka Gajdošová Trebatice 1966 3    00:27:34 
134 150 12:00:00 Boris Jakabovič Modra 1982 4    00:27:48 
135 136 11:46:00 Richard Malatin Chorátsky Grob 1993 4 AŠK Sportreport Pezinok  00:28:32 
136 72 10:42:00 Marian Bagin Pezinok 1965 6    00:29:03 
137 49 10:19:00 Milan Urban Ivánka pri Dunaji 1967 6    00:29:05 
138 65 10:35:00 Samuel Gašparík Pezinok 2004 1 BMC Raicing  00:29:14 
139 84 10:54:00 Júlia Hroncová Modra 1984 2    00:29:57 
140 144 11:54:00 Ondrej Špoták Častá 1984 4 BTC Častá  00:30:51 
141 111 11:21:00 Igor Grofik Bratislava 1964 6    00:31:25 
142 103 11:13:00 Ľuboš Ančic Bratislava 1983 4 ŠK VAZKA BRATISLAVA  00:33:05 
143 97 11:07:00 Veronika Medlenová Modra 2006 2    00:34:44 
144 91 11:01:00 Zuzana Vašková Bratislava 2009 2    00:37:29 
145 56 10:26:00 Marianna Spišiaková Modra 2003 2    00:38:07 
146 48 10:18:00 Ivan Moravčík Modra 1979 5    00:39:45 
147 130 11:40:00 Filip Šebo Modra 2011 1    00:39:51 
148 47 10:17:00 Michal Čaboun Modra 2007 1    00:40:45 
149 98 11:08:00 Matúš Medlen Modra 2009 1    00:43:46 
150 128 11:38:00 Andrea Boháčová Bratislava 1975 3    00:45:51 

 

Rekord trasy 

Peter Vrtiš 15:34 (2014)

rekorder

 

 

 

 

 

GRATULUJEME!

 kompletnú fotogalériu z pretekov si môžete pozrieť na nasledujúcich odkazoch

Fotogaléria z časovky pri chate UK

Fotogaléria od Romana Kučeru

Fotogaléria Gabiky Haluškovej zo štartu

Fotogaléria Mariána Mališa z Harmónie

contentmap_plugin

Pridať komentár

  1. Zažili sme
  2. Vyskúšali sme
  3. Pochodili sme
  4. Organizujeme

Ötztaler Radmarathon 2019

Cestná cyklistika 01-09-2019

Pojem Ötztaler má medzi cyklistami cveng, patrí k najťažším amatérskym pretekom a preto aj kvalita tejto reportky by mala zodpovedať jeho náročnosti a legendárnemu sloganu „I have ...

Arlberg Giro 2019

Cestná cyklistika 04-08-2019

Kým minulý rok boli tieto preteky vrcholom mojej sezóny, teraz iba posledným testovacím tréningom pred ötzim. Hneď od začiatku som do nich vyrazil svižným tempom, ale nebola za tým žiadna prefíkaná ta...

Wachauer Radtage 2019

Cestná cyklistika 14-07-2019

Po viacerých predchádzajúcich pretekoch som si vždy povedal, že na tých najbližších už prídem na štart trochu skôr a postavím sa viac dopredu, aby som na prvých kilometroch nemusel naháňať balík ...

Garmin Edge Explore – predurčený pre cyk…

Športovec používa HW SW 10-01-2019

  Garmin Edge Explore je zjednodušená a zmenšená verzia vlajkovej lodi Edge 1030 a je pokračovateľom línie cyklopočítačov s navigáciou v podobe modelov Edge Explore 1000 či...

Test Garmin Edge 1030 - 3. záverečná čas…

Športovec používa HW SW 16-09-2018

Pokročilejšie funkcie, trénovanie, tréningové plány, segmenty Najväčším pokrokom Garmin Edge 1030 voči predchodcom je v oblasti moderovaného tréningu a automatického merania  a vyhodno...

Test Garmin Edge 1030 - 2. časť

Športovec používa HW SW 14-08-2018

Navigácia a jazdenie podľa plánu Nemohla by to byť GPSka, keby nemala bohatú škálu navigačných možností a funkcií. Všetky tieto funkcie prebrala z bývalej vlajkovej lode Garmin Edge 1000 ...

Profil stúpania Železná studienka - Hrub…

Kopce profily 14-02-2015

Alternatívne asfaltové stúpanie v bratislavskom lesoparku. Až po Kačín ľahké a vhodné aj pre menšie deti. Do druhej kategórie je zaradené kvôli záverečnému stúpaniu na Hrubý vrch.  ...

Profil stúpania na Kamzík

Kopce profily 31-10-2014

Známe a relatívne rušné asfaltové stúpanie z centra mesta až takmer k vysielaču na Kamzíku, čo viac dodať...  ...

Profil stúpania Pekná cesta

Kopce profily 07-09-2014

Známe asfaltové stúpanie z Krasnian (Rače) na hrebeň Malých Karpát a Bratislavského lesoparku. Charakteristické je svojim veľmi strmými úsekmi. Touto cestou sa dostanete na sieť spevnených ciest v les...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 28-07-2019

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Rok 2019 dopadol nasledovne... Odkazy na fotogalérie sú na konci tejto výsledovej listiny.  

Propozície 2019 Časovky Ivana Červenku n…

Propozície 30-05-2019

Amatérsky športový klub AŠK Sportreport Pezinok Vás pozýva na cestnú cyklistickú časovku do kopca určenú všetkým nadšencom cyklistiky, ktorí si trúfajú zdolať nástrahy tohto kopca.   Cyklistick...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 29-07-2018

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Rok 2018 dopadol nasledovne...  

next
prev