SportReport AŠK Pezinok
Log in
updated 8:20 PM CEST, Aug 14, 2018

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 2018

  • Published in výsledky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Rok 2018 dopadol nasledovne...

 

Kategória Chlapci do 18 rokov

    Cyklistická časovka Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 29.7.2018 Muži do 18
poradie štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas  
1 56 10:26:00 Dalibor Riška Boldog 2000 1 Triax Bratislava  00:19:11  
2 73 10:43:00 Denis Bartek Smolenice 2003 1 BTC Častá  00:20:14  
3 38 10:08:00 Matúš Slyško Pezinok 2001 1    00:21:03  
4 8 9:38:00 Martin Vaško Bratislava 2006 1    00:22:23  
5 71 10:41:00 Matej Pobjecky Smolenice 2004 1 BTC Častá  00:23:25  
6 93 11:03:00 Oliver Ochaba Modra 2003 1    00:24:47  
7 94 11:04:00 Max Čistý Modra 2003 1    00:25:11  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategória Muži 19 - 39 rokov

Cyklistická časovka Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 29.7.2018  Muži do 39  
                 
  štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 23 9:53:00 Eduard Evinic Lubina 1986 4    00:15:56
2 7 9:37:00 Tomáš Nagy Šamorín 1989 4 Brigetic KSE  00:16:16
3 25 9:55:00 Juraj Ozimy Bratislava 1989 4 Športservis Bratislava  00:16:27
4 60 10:30:00 Michal Ráchela Bratislava 1990 4 3NT Triathlon Team Bratislava  00:17:20
5 35 10:05:00 Matej Pilka Pezinok 1983 4 Cycling Academy Bratislava  00:17:40
6 24 9:54:00 Ján Strešňák Senec 1983 4 CK Senec  00:17:47
7 88 10:58:00 Jozef Adamka Bratislava 1983 4    00:18:34
8 16 9:46:00 Martin Špička Bratislava 1980 4    00:18:43
9 87 10:57:00 Ján Galvánek Bratislava 1983 4    00:18:45
10 17 9:47:00 Dušan Čičmanec Bratislava 1982 4    00:18:54
11 15 9:45:00 Chris Clarke Bratislava 1981 4 Expendables cycling team  00:19:15
12 97 11:07:00 Ľuboš Steiger Bratislava 1989 4 Cyklopoint Bratislava  00:19:15
13 61 10:31:00 Zsolti Culyás Dubník 1982 4 Shaggy  00:19:54
14 21 9:51:00 Matej Weismann Trenčín 1985 4 XC Bikers Trenčín Sihoť  00:19:55
15 107 11:17:00 Tomáš Brisuda Svätý Jur 1979 4    00:20:24
16 33 10:03:00 Michal Piovarči Vinosady 1991 4    00:20:47
17 76 10:46:00 Juraj Polák Pezinok 1998 4 3NT Triathlon Team Bratislava  00:20:49
18 30 10:00:00 Michal Jurčovič Pezinok 1987 4 ŠTK Pezinok  00:20:53
19 68 10:38:00 Filip Regina Pezinok 1988 4 ŠTK Pezinok  00:21:15
20 18 9:48:00 Lukáš Svoboda Stará Turá 1987 4    00:21:27
21 40 10:10:00 Martin Bibza Modra 1988 4    00:21:29
22 108 11:18:00 Martin Andrisek Olomouc 1988 4    00:21:55
23 19 9:49:00 Andrej Priehradný Bratislava 1990 4    00:23:05
24 37 10:07:00 David Klátik Trnava 1998 4    00:23:10
25 67 10:37:00 Michal Hošek Rohožník 1984 4 ŠMZ-MH  00:23:55
26 20 9:50:00 Miroslav Pagáč Bratislava 1980 4 Fénix 3club  00:24:25
27 13 9:43:00 Mário Zeman Bratislava 1979 4    00:24:37
28 86 10:56:00 Jakub Chalabala Modra 1990 4    00:25:08
29 85 10:55:00 Branislav Baláž Modra 1997 4    00:26:06
30 69 10:39:00 Radovan Mičunek Píla 1981 4    00:26:36
31 78 10:48:00 Pavol Horváth Pezinok 1981 4    00:26:51
32 57 10:27:00 Jozef Trenčan Most pri Bratislave 1990 4 FMFI UK  00:27:25
33 32 10:02:00 Jozef Sandtner Šenkvice 1993 4    00:27:54
34 41 10:11:00 Juraj Lieskovský Šenkvice 1981 4 AXA Cycling Team  00:29:17
35 102 11:12:00 Juraj Krajčovič Cífer 1989 4    00:31:33
36 80 10:50:00 Ľuboš Ančic Bratislava 1981 4 Vazka Bratislava  99:99:99

 

Kategória Ženy do 39 rokov

    Cyklistická časovka Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 29.7.2018 Ženy do 40
poradie štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas cas
1 62 10:32:00 Nikola Čorbová Stropkov 1990 2 Here to win team  00:18:48  
2 112 11:22:00 Marina Dragan Bratislava 1983 2 B.R.C.  00:20:02  
3 79 10:49:00 Stanislava Ančicová Bratislava 1984 2 Vazka Bratislava  00:20:37  
4 65 10:35:00 Jana Olšová Bratislava 1989 2 Cyklopoint Bratislava  00:25:14  
5 58 10:28:00 Monika Macáková Šenkvice 1990 2    00:32:19  
6 70 10:40:00 Zuzana Vašková Bratislava 2009 2    00:42:47  

Kategória Ženy nad 40 rokov

  Cyklistická časovka Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 29.7.2018 Ženy nad 40
  štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 89 10:59:00 Janka Keseg Števková Vinosady 1976 3 Outsiterz  00:18:52
2 113 11:23:00 Alena Drahošová Pezinok 1973 3 AŠK Sportreport Pezinok  00:22:08
3 64 10:34:00 Antónia Cíbiková Púchov 1968 3    00:24:28
4 26 9:56:00 Andrea Walterová Bratislava 1973 3 Hajpla team  00:24:36
5 72 10:42:00 Elena Švihoríková Častá 1973 3    00:26:24
6 111 11:21:00 Blanka Gajdošová Trebatice 1966 3 Triatlon Team Trnava  00:26:40
7 3 9:33:00 Mariana Fiamová Svätý Jur 1974 3 CK Svätý Jur  00:27:32
8 74 10:44:00 Lenka Joklová Slovenský Grob 1973 3 CK Svätý Jur  00:28:30

Kategória Muži od 40 do 49 rokov 

  Cyklistická časovka Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 29.7.2018 Muži do 49
                 
  štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 90 11:00:00 Tomáš Legnavský Pezinok 1975 5 Outsiterz  00:17:30
2 103 11:13:00 Norbert Štefko Limbach 1973 5    00:18:51
3 10 9:40:00 Karol Vaško Bratislava 1977 5    00:19:03
4 95 11:05:00 Róbert Prítrský Svätý Jur 1971 5 Cykloklub Senec  00:19:03
5 49 10:19:00 René Forner Pezinok 1976 5    00:19:11
6 43 10:13:00 Radovan Zubka Bratislava 1974 5 AXA Cycling Team  00:19:12
7 34 10:04:00 Michal Fraňo Pezinok 1975 5 Drahý skialp  00:19:24
8 54 10:24:00 Jozef Liška Pezinok 1978 5    00:19:54
9 92 11:02:00 Pavol Mružkovič Doľany 1975 5 P+K Racing team  00:20:08
10 53 10:23:00 Ľudovít Švec Modra 1976 5    00:20:09
11 46 10:16:00 Eduard Boháček Bratislava 1973 5 Drominidae KMLP  00:20:53
12 42 10:12:00 Marek Štefánik Bratislava 1977 5 AXA Cycling Team  00:20:57
13 59 10:29:00 Eric Estrada Bratislava 1977 5 Cykloklub Senec  00:20:58
14 4 9:34:00 Peter Lacza Ivánka pri Dunaji 1974 5    00:21:09
15 101 11:11:00 Ivan Myslík Častá 1975 5 BTC Častá  00:21:18
16 98 11:08:00 Milan Strieženec Praha 1969 5    00:21:27
17 9 9:39:00 Martin Chrobák Bratislava 1977 5    00:21:38
18 66 10:36:00 Roman Cíbik Púchov 1970 5    00:22:26
19 75 10:45:00 Jozef Čekeľ Pezinok 1970 5 CK Svätý Jur  00:22:28
20 31 10:01:00 Radovan Bobrík Pezinok 1972 5 3NT Triathlon Team Bratislava  00:22:34
21 28 9:58:00 Martin Čintala Modra 1977 5 Part of hearth  00:22:35
22 82 10:52:00 Ľudovít Pažický Bratislava 1969 5 RCP Team  00:23:07
23 50 10:20:00 Maroš Berák Žilina 1975 5    00:23:49
24 11 9:41:00 Jozef Steinhubel Modra 1977 5    00:24:05
25 14 9:44:00 Radovan Ondrovič Pezinok 1976 5 Turbike  00:24:24
26 2 9:32:00 Marián Dritomský Budmerice 1974 5    00:24:33
27 84 10:54:00 Peter Weinberger Pezinok 1974 5 P+K Racing team  00:25:02
28 83 10:53:00 Marian Žáčik Stupava 1976 5 P+K Racing team  00:25:12
29 22 9:52:00 Jozef Lošonský Pezinok 1974 5    00:25:35
30 36 10:06:00 Juraj Klátik Trnava 1974 5    00:27:08
31 105 11:15:00 Luboš Paxian Pezinok 1969 5    00:34:37

Kategória Muži od 50 do 59 rokov 

  Cyklistická časovka Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 29.7.2018 Muži do 59
  štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 27 9:57:00 Roman Hulka Bratislava 1968 6 Športservis Bratislava  00:17:54
2 6 9:36:00 Miroslav Reingraber Svätý Jur 1966 6 CK Svätý Jur  00:18:33
3 110 11:20:00 Peter Krajčovič Cífer 1965 6 Triatlon Team Trnava  00:20:07
4 63 10:33:00 Milan Vatrt Dubnica nad Váhom 1968 6 Agilus Nová Dubnica  00:20:08
5 47 10:17:00 Branislav Šimkanin Bratislava 1967 6 Drominidae KMLP  00:23:11
6 91 11:01:00 Igor Krajčovič Blatné 1968 6 P+K Racing team  00:23:19
7 52 10:22:00 Milan Lačok Pezinok 1963 6    00:23:38
8 109 11:19:00 František Griščík Bratislava 1959 6    00:23:41
9 96 11:06:00 René Peiger Pezinok 1963 6    00:24:05
10 77 10:47:00 Ivan Polák Pezinok 1968 6    00:24:07
11 81 10:51:00 Juraj Malatín Bratislava 1963 6 RCP Team  00:24:11
12 39 10:09:00 Martin Balážik Vinosady 1968 6    00:26:04
13 55 10:25:00 Anton Gašparík Malacky 1961 6 TJ Strojár Malacky  00:27:04
14 104 11:14:00 Milan Biznár Pezinok 1962 6    00:29:34
15 5 9:35:00 Roman Janoušek Pezinok 1966 6    00:36:44

Kategória Muži od 60 rokov

  Cyklistická časovka Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 29.7.2018 Muži nad 60
  štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 45 10:15:00 Robert Polák Bratislava 1955 7 Rapid Bratislava  00:20:31
2 12 9:42:00 Aladár Zeman Handlová 1955 7    00:21:52
3 44 10:14:00 Ján Graňák Bratislava 1951 7 Rapid Bratislava  00:22:17
4 29 9:59:00 Vladimír Bílik Dunajská Lužná 1948 7 AŠK Sportreport Pezinok  00:23:43
5 100 11:10:00 Vlado Mackuliak Bratislava 1957 7 Triax Bratislava  00:24:21
6 51 10:21:00 Milan Bacigál Šenkvice 1953 7    00:26:14
7 48 10:18:00 Ján Stojkovič Pezinok 1944 7    00:27:15
8 99 11:09:00 Peter Majtán Pezinok 1954 7    00:30:09
9 106 11:16:00 Pavol Majerník Pezinok 1956 7    00:30:55

Výsledky bez určenia kategorie

 

  Cyklistická časovka Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 29.7.2018 celkovo / rekord Peter Vrtiš 15:34 (2014)
                 
1 23 9:53:00 Eduard Evinic Lubina 1986 4    00:15:56
2 7 9:37:00 Tomáš Nagy Šamorín 1989 4 Brigetic KSE  00:16:16
3 25 9:55:00 Juraj Ozimy Bratislava 1989 4 Športservis Bratislava  00:16:27
4 60 10:30:00 Michal Ráchela Bratislava 1990 4 3NT Triathlon Team Bratislava  00:17:20
5 90 11:00:00 Tomáš Legnavský Pezinok 1975 5 Outsiterz  00:17:30
6 35 10:05:00 Matej Pilka Pezinok 1983 4 Cycling Academy Bratislava  00:17:40
7 24 9:54:00 Ján Strešňák Senec 1983 4 CK Senec  00:17:47
8 27 9:57:00 Roman Hulka Bratislava 1968 6 Športservis Bratislava  00:17:54
9 6 9:36:00 Miroslav Reingraber Svätý Jur 1966 6 CK Svätý Jur  00:18:33
10 88 10:58:00 Jozef Adamka Bratislava 1983 4    00:18:34
11 16 9:46:00 Martin Špička Bratislava 1980 4    00:18:43
12 87 10:57:00 Ján Galvánek Bratislava 1983 4    00:18:45
13 62 10:32:00 Nikola Čorbová Stropkov 1990 2 Here to win team  00:18:48
14 103 11:13:00 Norbert Štefko Limbach 1973 5    00:18:51
15 89 10:59:00 Janka Keseg Števková Vinosady 1976 3 Outsiterz  00:18:52
16 17 9:47:00 Dušan Čičmanec Bratislava 1982 4    00:18:54
17 10 9:40:00 Karol Vaško Bratislava 1977 5    00:19:03
18 95 11:05:00 Róbert Prítrský Svätý Jur 1971 5 Cykloklub Senec  00:19:03
19 49 10:19:00 René Forner Pezinok 1976 5    00:19:11
20 56 10:26:00 Dalibor Riška Boldog 2000 1 Triax Bratislava  00:19:11
21 43 10:13:00 Radovan Zubka Bratislava 1974 5 AXA Cycling Team  00:19:12
22 15 9:45:00 Chris Clarke Bratislava 1981 4 Expendables cycling team  00:19:15
23 97 11:07:00 Ľuboš Steiger Bratislava 1989 4 Cyklopoint Bratislava  00:19:15
24 34 10:04:00 Michal Fraňo Pezinok 1975 5 Drahý skialp  00:19:24
25 54 10:24:00 Jozef Liška Pezinok 1978 5    00:19:54
26 61 10:31:00 Zsolti Culyás Dubník 1982 4 Shaggy  00:19:54
27 21 9:51:00 Matej Weismann Trenčín 1985 4 XC Bikers Trenčín Sihoť  00:19:55
28 112 11:22:00 Marina Dragan Bratislava 1983 2 B.R.C.  00:20:02
29 110 11:20:00 Peter Krajčovič Cífer 1965 6 Triatlon Team Trnava  00:20:07
30 63 10:33:00 Milan Vatrt Dubnica nad Váhom 1968 6 Agilus Nová Dubnica  00:20:08
31 92 11:02:00 Pavol Mružkovič Doľany 1975 5 P+K Racing team  00:20:08
32 53 10:23:00 Ľudovít Švec Modra 1976 5    00:20:09
33 73 10:43:00 Denis Bartek Smolenice 2003 1 BTC Častá  00:20:14
34 107 11:17:00 Tomáš Brisuda Svätý Jur 1979 4    00:20:24
35 45 10:15:00 Robert Polák Bratislava 1955 7 Rapid Bratislava  00:20:31
36 79 10:49:00 Stanislava Ančicová Bratislava 1984 2 Vazka Bratislava  00:20:37
37 33 10:03:00 Michal Piovarči Vinosady 1991 4    00:20:47
38 76 10:46:00 Juraj Polák Pezinok 1998 4 3NT Triathlon Team Bratislava  00:20:49
39 30 10:00:00 Michal Jurčovič Pezinok 1987 4 ŠTK Pezinok  00:20:53
40 46 10:16:00 Eduard Boháček Bratislava 1973 5 Drominidae KMLP  00:20:53
41 42 10:12:00 Marek Štefánik Bratislava 1977 5 AXA Cycling Team  00:20:57
42 59 10:29:00 Eric Estrada Bratislava 1977 5 Cykloklub Senec  00:20:58
43 38 10:08:00 Matúš Slyško Pezinok 2001 1    00:21:03
44 4 9:34:00 Peter Lacza Ivánka pri Dunaji 1974 5    00:21:09
45 68 10:38:00 Filip Regina Pezinok 1988 4 ŠTK Pezinok  00:21:15
46 101 11:11:00 Ivan Myslík Častá 1975 5 BTC Častá  00:21:18
47 18 9:48:00 Lukáš Svoboda Stará Turá 1987 4    00:21:27
48 98 11:08:00 Milan Strieženec Praha 1969 5    00:21:27
49 40 10:10:00 Martin Bibza Modra 1988 4    00:21:29
50 9 9:39:00 Martin Chrobák Bratislava 1977 5    00:21:38
51 12 9:42:00 Aladár Zeman Handlová 1955 7    00:21:52
52 108 11:18:00 Martin Andrisek Olomouc 1988 4    00:21:55
53 113 11:23:00 Alena Drahošová Pezinok 1973 3 AŠK Sportreport Pezinok  00:22:08
54 44 10:14:00 Ján Graňák Bratislava 1951 7 Rapid Bratislava  00:22:17
55 8 9:38:00 Martin Vaško Bratislava 2006 1    00:22:23
56 66 10:36:00 Roman Cíbik Púchov 1970 5    00:22:26
57 75 10:45:00 Jozef Čekeľ Pezinok 1970 5 CK Svätý Jur  00:22:28
58 31 10:01:00 Radovan Bobrík Pezinok 1972 5 3NT Triathlon Team Bratislava  00:22:34
59 28 9:58:00 Martin Čintala Modra 1977 5 Part of hearth  00:22:35
60 19 9:49:00 Andrej Priehradný Bratislava 1990 4    00:23:05
61 82 10:52:00 Ľudovít Pažický Bratislava 1969 5 RCP Team  00:23:07
62 37 10:07:00 David Klátik Trnava 1998 4    00:23:10
63 47 10:17:00 Branislav Šimkanin Bratislava 1967 6 Drominidae KMLP  00:23:11
64 91 11:01:00 Igor Krajčovič Blatné 1968 6 P+K Racing team  00:23:19
65 71 10:41:00 Matej Pobjecky Smolenice 2004 1 BTC Častá  00:23:25
66 52 10:22:00 Milan Lačok Pezinok 1963 6    00:23:38
67 109 11:19:00 František Griščík Bratislava 1959 6    00:23:41
68 29 9:59:00 Vladimír Bílik Dunajská Lužná 1948 7 AŠK Sportreport Pezinok  00:23:43
69 50 10:20:00 Maroš Berák Žilina 1975 5    00:23:49
70 67 10:37:00 Michal Hošek Rohožník 1984 4 ŠMZ-MH  00:23:55
71 11 9:41:00 Jozef Steinhubel Modra 1977 5    00:24:05
72 96 11:06:00 René Peiger Pezinok 1963 6    00:24:05
73 77 10:47:00 Ivan Polák Pezinok 1968 6    00:24:07
74 81 10:51:00 Juraj Malatín Bratislava 1963 6 RCP Team  00:24:11
75 100 11:10:00 Vlado Mackuliak Bratislava 1957 7 Triax Bratislava  00:24:21
76 14 9:44:00 Radovan Ondrovič Pezinok 1976 5 Turbike  00:24:24
77 20 9:50:00 Miroslav Pagáč Bratislava 1980 4 Fénix 3club  00:24:25
78 64 10:34:00 Antónia Cíbiková Púchov 1968 3    00:24:28
79 2 9:32:00 Marián Dritomský Budmerice 1974 5    00:24:33
80 26 9:56:00 Andrea Walterová Bratislava 1973 3 Hajpla team  00:24:36
81 13 9:43:00 Mário Zeman Bratislava 1979 4    00:24:37
82 93 11:03:00 Oliver Ochaba Modra 2003 1    00:24:47
83 84 10:54:00 Peter Weinberger Pezinok 1974 5 P+K Racing team  00:25:02
84 86 10:56:00 Jakub Chalabala Modra 1990 4    00:25:08
85 94 11:04:00 Max Čistý Modra 2003 1    00:25:11
86 83 10:53:00 Marian Žáčik Stupava 1976 5 P+K Racing team  00:25:12
87 65 10:35:00 Jana Olšová Bratislava 1989 2 Cyklopoint Bratislava  00:25:14
88 22 9:52:00 Jozef Lošonský Pezinok 1974 5    00:25:35
89 39 10:09:00 Martin Balážik Vinosady 1968 6    00:26:04
90 85 10:55:00 Branislav Baláž Modra 1997 4    00:26:06
91 51 10:21:00 Milan Bacigál Šenkvice 1953 7    00:26:14
92 72 10:42:00 Elena Švihoríková Častá 1973 3    00:26:24
93 69 10:39:00 Radovan Mičunek Píla 1981 4    00:26:36
94 111 11:21:00 Blanka Gajdošová Trebatice 1966 3 Triatlon Team Trnava  00:26:40
95 78 10:48:00 Pavol Horváth Pezinok 1981 4    00:26:51
96 55 10:25:00 Anton Gašparík Malacky 1961 6 TJ Strojár Malacky  00:27:04
97 36 10:06:00 Juraj Klátik Trnava 1974 5    00:27:08
98 48 10:18:00 Ján Stojkovič Pezinok 1944 7    00:27:15
99 57 10:27:00 Jozef Trenčan Most pri Bratislave 1990 4 FMFI UK  00:27:25
100 3 9:33:00 Mariana Fiamová Svätý Jur 1974 3 CK Svätý Jur  00:27:32
101 32 10:02:00 Jozef Sandtner Šenkvice 1993 4    00:27:54
102 74 10:44:00 Lenka Joklová Slovenský Grob 1973 3 CK Svätý Jur  00:28:30
103 41 10:11:00 Juraj Lieskovský Šenkvice 1981 4 AXA Cycling Team  00:29:17
104 104 11:14:00 Milan Biznár Pezinok 1962 6    00:29:34
105 99 11:09:00 Peter Majtán Pezinok 1954 7    00:30:09
106 106 11:16:00 Pavol Majerník Pezinok 1956 7    00:30:55
107 102 11:12:00 Juraj Krajčovič Cífer 1989 4    00:31:33
108 58 10:28:00 Monika Macáková Šenkvice 1990 2    00:32:19
109 105 11:15:00 Luboš Paxian Pezinok 1969 5    00:34:37
110 5 9:35:00 Roman Janoušek Pezinok 1966 6    00:36:44
111 70 10:40:00 Zuzana Vašková Bratislava 2009 2    00:42:47
112 80 10:50:00 Ľuboš Ančic Bratislava 1981 4 Vazka Bratislava  99:99:99

 

 

Rekord trasy 

Peter Vrtiš 15:34 (2014)

rekorder

 

 

 

 

 

GRATULUJEME!

 kompletnú fotogalériu z pretekov si môžete pozrieť na nasledujúcich odkazoch

Fotogaléria z časovky

contentmap_plugin
Pridať komentár

  1. Zažili sme
  2. Vyskúšali sme
  3. Pochodili sme
  4. Organizujeme

Arlberg Giro 2018

Cestná cyklistika 30-07-2018

Veľký brat sa nepozerá, Veľký brat číta tento web a je poriadne škodoradostný hajzlík. Už v minulosti som mal pocit, že keď si z niekoho v reportke vystrelím, tak sa mi to v krátke...

BA-Jasná 2018

Cestná cyklistika 16-06-2018

Tento rok z nášho klubu nechcel ísť nikto, tak som bol na pochybách, či sa mi chce ísť samému. Asi vďaka inému pohľadu na túto akciu ako majú ostatní som sa predsa len rozhodol ísť. Veď úplne sám tam ...

St.Pöltner Radmarathon 2018

Cestná cyklistika 10-06-2018

Opäť začnem originálne - aj tu boli párky dobré ako vždy :-) A po tejto pochvale musím ihneď prejsť k závažnému nedostatku, ktorý výrazne kazí celkový dojem. Na týchto pretekoch absolútne ch...

Test Garmin Edge 1030 - 2. časť

Športovec používa HW SW 14-08-2018

Navigácia a jazdenie podľa plánu Nemohla by to byť GPSka, keby nemala bohatú škálu navigačných možností a funkcií. Všetky tieto funkcie prebrala z bývalej vlajkovej lode Garmin Edge 1000 ...

Garmin Edge 1030 - 1. časť testu

Športovec používa HW SW 03-06-2018

Na jeseň 2017 bola uvedená na trh nová vlajková loď cyklopočítačov – Garmin Edge 1030. Číselne sa hlási ako nástupca Garmin Edge 1000 a sľubuje vylepšenia tak hardvérové ako aj softvérové a s podporou...

Predstavenie Garmin Vector 3

Športovec používa HW SW 01-05-2018

Prvé dve generácie meračov výkonu Garmin Vector - umiestnených do pedálov ukázal trhu ďalšiu cestu, ako merať výkon, ktorý podá jazdec. Vzhľadom na pedálovú integráciu toto riešenie umožnilo zaznamena...

Profil stúpania Železná studienka - Hrub…

Kopce profily 14-02-2015

Alternatívne asfaltové stúpanie v bratislavskom lesoparku. Až po Kačín ľahké a vhodné aj pre menšie deti. Do druhej kategórie je zaradené kvôli záverečnému stúpaniu na Hrubý vrch.  ...

Profil stúpania na Kamzík

Kopce profily 31-10-2014

Známe a relatívne rušné asfaltové stúpanie z centra mesta až takmer k vysielaču na Kamzíku, čo viac dodať...  ...

Profil stúpania Pekná cesta

Kopce profily 07-09-2014

Známe asfaltové stúpanie z Krasnian (Rače) na hrebeň Malých Karpát a Bratislavského lesoparku. Charakteristické je svojim veľmi strmými úsekmi. Touto cestou sa dostanete na sieť spevnených ciest v les...

Karpaťák 2018

Propozície 14-08-2018

  SportReport vás pozýva na účasť v ďalšom ročníku nášho Karpatského maratónu, Karpaťáku. Akcia sa bude konať v sobotu 18.8.2018, so štartom v Pezinku na kruhovom objazde pri HN o 8.00 h. K...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 29-07-2018

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Rok 2018 dopadol nasledovne...  

Propozície 2018 Časovky Ivana Červenku n…

Propozície 21-03-2018

Amatérsky športový klub AŠK Sportreport Pezinok Vás pozýva na cestnú cyklistickú časovku do kopca určenú všetkým nadšencom cyklistiky, ktorí si trúfajú zdolať nástrahy tohto kopca.   Cyklistick...

next
prev