SportReport AŠK Pezinok
Log in
updated 9:07 PM CEST, Jun 22, 2017

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 2016

  • Published in výsledky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Ročník 2016 dopadol nasledovne...

 

Kategória Chlapci do 18 rokov

štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia klub cas  
58 10:28:00 Patrik Chromiak Skalica 1998 PRO EFEKT  00:17:19 1
15 9:45:00 Pavol Žáčik Nitra 1999 SMTA Nitra  00:17:31 2
13 9:43:00 Peter Žáčik Nitra 1999 SMTA Nitra  00:17:55 3
57 10:27:00 Martin Jablonský Senica 1999 DEMA RACING TEAM  00:18:24 4
69 10:39:00 Roman Koprda Nová Ves nad Žitavou 2000 0  00:20:05 5
40 10:10:00 Martin Hollan Pezinok 1999 0  00:21:31 6
78 10:48:00 Juraj Polák Pezinok 1988 3NT  00:21:33 7
79 10:49:00 Pavol Toth Vaňo Senec 2000 0  00:23:05 8
88 10:58:00 Lukáš Sahuľ Ivánka pri Dunaji 2001 0  00:23:45 9
3 9:33:00 Martin Vaško Bratislava 2006 0  00:24:12 10
8 9:38:00 Luboš Orlický Jablonec 1999 CK Svätý Jur  00:28:00 11
20 9:50:00 Jakub Fraňo Pezinok 2003 Drahy Skialp  00:28:31 12
86 10:56:00 Erik Stojkovič Častá 1999 BTC Častá  00:29:33 13
55 10:25:00 Michal Frno Modra 2002 0  00:31:13 14

Kategória Muži 19 - 39 rokov

1 štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
2 33 10:03:00 Tomáš Nagy Šamorín 1989 4 CK Vlkanová-Witzenmann  00:16:20
3 80 10:50:00 Matej Pilka Pezinok 1983 4 0  00:16:25
4 59 10:29:00 Jaroslav Štvrtecký Senica 1981 4 DEMA RACING TEAM  00:16:35
5 2 9:32:00 Juraj Ozimy Bratislava 1989 4 0  00:17:01
6 38 10:08:00 Miroslav Balko Bratislava 1986 4 Expendables cycling team  00:17:29
7 37 10:07:00 Michal Balko Bratislava 1986 4 Expendables cycling team  00:17:49
8 35 10:05:00 Juraj Špindor Bratislava 1993 4 Kaktusbike  00:17:53
9 103 11:13:00 Peter Maurský 0 1984 4 CCT  00:17:54
10 94 11:04:00 Michal Slovák Bratislava 1984 4 Arbo Denzel Wien  00:17:56
11 48 10:18:00 Martin Tóth Šamorín 1991 4 0  00:17:59
12 93 11:03:00 András Szakál Senec 1979 4 0  00:18:19
13 63 10:33:00 Karol Vaško Bratislava 1977 4 0  00:18:27
14 42 10:12:00 Lukáš Pavlíček Prievidza 1997 4 APC Controls  00:18:28
15 49 10:19:00 Michal Tomka Myjava 1983 4 0  00:18:33
16 34 10:04:00 Ivan Mitošinka Bratislava 1982 4 0  00:18:41
17 92 11:02:00 Michal Vozár Senec 1981 4 0  00:18:43
18 14 9:44:00 Juraj Červenka Modra 1981 4 0  00:18:59
19 9 9:39:00 Michal Matušňák Kľačany 1993 4 0  00:19:18
20 117 11:27:00 Marek Parajka Cífer 1977 4 ARKO BICI  00:19:35
21 112 11:22:00 Mikuláš Vizváry Doľany 1990 4 0  00:19:39
22 102 11:12:00 Dušan Čičmanec Bratislava 1982 4 I-RIDERS.SK  00:19:54
23 107 11:17:00 Tomáš Kubek Častá 1988 4 BTC Častá  00:19:55
24 16 9:46:00 Martin Bača Malacky 1986 4 0  00:19:59
25 7 9:37:00 Boris Solga Modra 1983 4 0  00:20:00
26 36 10:06:00 Juraj Kubíček Bratislava 1986 4 Expendables cycling team  00:20:01
27 76 10:46:00 Michal Vajcík Bratislava 1982 4 0  00:20:04
28 101 11:11:00 Dušan Žila Modra 1977 4 Drahy Skialp  00:20:05
29 71 10:41:00 Martin Chrobák Bratislava 1977 4 0  00:20:27
30 32 10:02:00 Ján Allina Brezová pod Bradlom 1979 4 Yarek Bike Brezová  00:20:37
31 41 10:11:00 Martin Pavlíček Prievidza 1995 4 APC Controls  00:20:38
32 43 10:13:00 Juraj Vivoda Bratislava 1987 4 LUSCO FUSCO CYCLERY  00:20:45
33 113 11:23:00 Tomáš Kopčík Častá 1993 4 0  00:20:52
34 106 11:16:00 Michal Čech Častá 1986 4 BTC Častá  00:20:59
35 22 9:52:00 Andrej Medlen Modra 1977 4 Drahy Skialp  00:21:15
36 75 10:45:00 Ivan Vajcík Svätý Jur 1990 4 0  00:21:29
37 114 11:24:00 Jakub Jakubec Dubová 1987 4 0  00:21:36
38 87 10:57:00 Erik Myslík Častá 1998 4 BTC Častá  00:21:44
39 109 11:19:00 Roman Šulek Častá 1978 4 BTC Častá  00:21:49
40 53 10:23:00 Marek Bacigál Modra 1977 4 0  00:22:38
41 24 9:54:00 Jozef Sandtner Šenkvice 1993 4 TRAX  00:22:59
42 91 11:01:00 Ľubomír Feltovič Lipany 1978 4 Bike Klub Lipa  00:23:07
43 83 10:53:00 Filip Regina Pezinok 1988 4 0  00:23:10
44 73 10:43:00 Peter Ivančo Senec 1980 4 Turbike  00:24:27
45 44 10:14:00 Albert Gajdos Bratislava 1993 4 0  00:24:36
46 110 11:20:00 Radovan Mičunek Píla 1981 4 0  00:26:38
47 45 10:15:00 Juraj Krajčovič Cífer 1989 4 0  00:26:51
48 56 10:26:00 Marián Gernát Modra 1977 4 0  00:29:57
49 97 11:07:00 Peter Kyselica Zeleneč 1978 4 0  00:33:19
50 115 11:25:00 Erik Guldan Doľany 1993 4 0 DISK

Kategória Ženy do 39 rokov

štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas cas
119 11:29:00 Marina Dragan Bratislava 1983 2 BRC  00:22:06 1
31 10:01:00 Simona Sameková Brezová pod Bradlom 1984 2 Yarek Bike Brezová  00:27:25 2
99 11:09:00 Monika Macáková Šenkvice 1990 2 0  00:30:29 3

Kategória Ženy nad 40 rokov

  štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 118 11:28:00 Alena Drahošová Pezinok 1973 3 AŠK Sportreport Pezinok  00:22:32
2 18 9:48:00 Andrea Walterová Bratislava 1973 3 3NT  00:24:07
3 89 10:59:00 Ľubica Kalivodová Pezinok 1961 3 CK Svätý Jur  00:24:44
4 66 10:36:00 Antónia Cíbiková Púchov 1968 3 0  00:25:28
5 120 11:30:00 Blanka Gajdošová Trebatice 1966 3 Glaamdal Sykleklub Kongsvinger  00:25:36
6 98 11:08:00 Monika Bučányová Zeleneč 1976 3 0  00:40:21

Kategória Muži od 40 do 49 rokov 

1 štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
2 82 10:52:00 Filip Lašut Bratislava 1974 5 0  00:17:21
3 96 11:06:00 Michal Fraňo Pezinok 1975 5 Drahy Skialp  00:18:44
4 105 11:15:00 Martin Krakovský Bratislava 1974 5 BRC  00:18:50
5 100 11:10:00 Róbert Prítrský Svätý Jur 1971 5 SKYNET WORDLWIDE EXPRESS  00:19:00
6 61 10:31:00 Pavel Fraňo Pezinok 1975 5 SCHODY FRAŇO  00:19:39
7 12 9:42:00 Radomír Graňák Pezinok 1976 5 Mirage  00:20:13
8 19 9:49:00 Ivan Medla Bratislava 1969 5 Futbalový klub Karlova Ves  00:20:19
9 39 10:09:00 Branislav Šimkanin Bratislava 1967 5 Drominidae  00:20:35
10 23 9:53:00 Peter Fraňo Pezinok 1971 5 Drahy Skialp  00:21:19
11 17 9:47:00 Branislav Novotný Senec 1974 5 0  00:21:38
12 74 10:44:00 Radovan Ondrovič Pezinok 1976 5 Turbike  00:21:40
13 111 11:21:00 Dušan Slávik Píla 1973 5 BTC Častá  00:21:44
14 5 9:35:00 Dušan Hodúr Pezinok 1969 5 0  00:21:45
15 81 10:51:00 Igro Krajčovič Blatné 1968 5 P+K Racingteam  00:21:47
16 108 11:18:00 Ivan Myslík Častá 1975 5 BTC Častá  00:22:20
17 70 10:40:00 Roman Cíbik Púchov 1970 5 0  00:22:27
18 46 10:16:00 Peter Weinberger Pezinok 1974 5 P+K Racingteam  00:22:47
19 27 9:57:00 Marian Žiačik Pezinok 1976 5 P+K Racingteam  00:22:52
20 72 10:42:00 Peter Benkovský Modra 1970 5 0  00:23:14
21 64 10:34:00 Miroslav Hornáček Bratislava 1975 5 0  00:23:42
22 10 9:40:00 Anton Matušňák Kľačany 1967 5 0  00:24:37
23 84 10:54:00 Jozef Lošonský Pezinok 1974 5 0  00:25:16
24 77 10:47:00 Ivan Polák Pezinok 1968 5 3NT  00:27:56
25 47 10:17:00 Peter Kramár Pezinok 1975 5 JP CONTROL  00:28:40
26 54 10:24:00 Ľudovít Frno Modra 1974 5 0  00:32:55
27 1 9:31:00 Ivan Červenka Pezinok 1969 5 AŠK Sportreport Pezinok  99:99:99

Kategória Muži od 50 do 59 rokov 

  štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 4 9:34:00 Jozef Tahotný Bratislava 1959 6 Koloseo Bratislava  00:19:44
2 90 11:00:00 Peter Krajčovič 0 1965 6 Triatlon Team Trnava  00:20:01
3 29 9:59:00 Peter Procházka Bratislava 1962 6 0  00:20:15
4 65 10:35:00 Dušan Panák Bratislava 1961 6 ZSE cycling team  00:21:00
5 26 9:56:00 Alexander Bezový Trenčín 1959 6 AXB sport servis  00:22:00
6 28 9:58:00 Emil Peško Šenkvice 1964 6 P+K Racingteam  00:22:43
7 62 10:32:00 Bohuslav Corič Bratislava 1959 6 0  00:23:07
8 51 10:21:00 Milan Lačok Pezinok 1963 6 0  00:23:14
9 68 10:38:00 Tomáš Michálek Modra 1962 6 0  00:23:17
10 52 10:22:00 Štefan Klimek Pezinok 1963 6 0  00:23:26
11 60 10:30:00 Pavel Mařík Senica 1967 6 0  00:23:50
12 67 10:37:00 Stanislav Lešo Svätý Jur 1965 6 0  00:24:04

Kategória Muži od 60 rokov

  štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 30 10:00:00 Robert Polák Bratislava 1955 7 RAPID Ba  00:19:41
2 11 9:41:00 Ján Graňák Bratislava 1951 7 Mirage  00:21:11
3 25 9:55:00 Rudolf Jajcay Pezinok 1950 7 CK Svätý Jur  00:24:17
4 6 9:36:00 Ľubomír Drahoš Pezinok 1955 7 AŠK Sportreport Pezinok  00:24:31
5 95 11:05:00 Ján Stojkovič Pezinok 1944 7 0  00:24:54
6 50 10:20:00 Milan Bacigál Šenkvice 1953 7 0  00:25:25
7 116 11:26:00 Peter Majtán Modra 1954 7 0  00:27:00
8 85 10:55:00 Karol Miškolci Pezinok 1951 7 0  00:31:22
9 104 11:14:00 Pavel Fraňo Pezinok 1950 7 SCHODY FRAŇO  00:33:06
10 21 9:51:00 Peter Fraňo Pezinok 1947 7 KOB Pezinok  00:34:15

Výsledky bez určenia kategorie

  štartové číslo čas štartu meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 33 10:03:00 Tomáš Nagy Šamorín 1989 4 CK Vlkanová-Witzenmann  00:16:20
2 80 10:50:00 Matej Pilka Pezinok 1983 4 0  00:16:25
3 59 10:29:00 Jaroslav Štvrtecký Senica 1981 4 DEMA RACING TEAM  00:16:35
4 2 9:32:00 Juraj Ozimy Bratislava 1989 4 0  00:17:01
5 58 10:28:00 Patrik Chromiak Skalica 1998 1 PRO EFEKT  00:17:19
6 82 10:52:00 Filip Lašut Bratislava 1974 5 0  00:17:21
7 38 10:08:00 Miroslav Balko Bratislava 1986 4 Expendables cycling team  00:17:29
8 15 9:45:00 Pavol Žáčik Nitra 1999 1 SMTA Nitra  00:17:31
9 37 10:07:00 Michal Balko Bratislava 1986 4 Expendables cycling team  00:17:49
10 35 10:05:00 Juraj Špindor Bratislava 1993 4 Kaktusbike  00:17:53
11 103 11:13:00 Peter Maurský 0 1984 4 CCT  00:17:54
12 13 9:43:00 Peter Žáčik Nitra 1999 1 SMTA Nitra  00:17:55
13 94 11:04:00 Michal Slovák Bratislava 1984 4 Arbo Denzel Wien  00:17:56
14 48 10:18:00 Martin Tóth Šamorín 1991 4 0  00:17:59
15 93 11:03:00 András Szakál Senec 1979 4 0  00:18:19
16 57 10:27:00 Martin Jablonský Senica 1999 1 DEMA RACING TEAM  00:18:24
17 63 10:33:00 Karol Vaško Bratislava 1977 4 0  00:18:27
18 42 10:12:00 Lukáš Pavlíček Prievidza 1997 4 APC Controls  00:18:28
19 49 10:19:00 Michal Tomka Myjava 1983 4 0  00:18:33
20 34 10:04:00 Ivan Mitošinka Bratislava 1982 4 0  00:18:41
21 92 11:02:00 Michal Vozár Senec 1981 4 0  00:18:43
22 96 11:06:00 Michal Fraňo Pezinok 1975 5 Drahy Skialp  00:18:44
23 105 11:15:00 Martin Krakovský Bratislava 1974 5 BRC  00:18:50
24 14 9:44:00 Juraj Červenka Modra 1981 4 0  00:18:59
25 100 11:10:00 Róbert Prítrský Svätý Jur 1971 5 SKYNET WORDLWIDE EXPRESS  00:19:00
26 9 9:39:00 Michal Matušňák Kľačany 1993 4 0  00:19:18
27 117 11:27:00 Marek Parajka Cífer 1977 4 ARKO BICI  00:19:35
28 61 10:31:00 Pavel Fraňo Pezinok 1975 5 SCHODY FRAŇO  00:19:39
29 112 11:22:00 Mikuláš Vizváry Doľany 1990 4 0  00:19:39
30 30 10:00:00 Robert Polák Bratislava 1955 7 RAPID Ba  00:19:41
31 4 9:34:00 Jozef Tahotný Bratislava 1959 6 Koloseo Bratislava  00:19:44
32 102 11:12:00 Dušan Čičmanec Bratislava 1982 4 I-RIDERS.SK  00:19:54
33 107 11:17:00 Tomáš Kubek Častá 1988 4 BTC Častá  00:19:55
34 16 9:46:00 Martin Bača Malacky 1986 4 0  00:19:59
35 7 9:37:00 Boris Solga Modra 1983 4 0  00:20:00
36 36 10:06:00 Juraj Kubíček Bratislava 1986 4 Expendables cycling team  00:20:01
37 90 11:00:00 Peter Krajčovič 0 1965 6 Triatlon Team Trnava  00:20:01
38 76 10:46:00 Michal Vajcík Bratislava 1982 4 0  00:20:04
39 69 10:39:00 Roman Koprda Nová Ves nad Žitavou 2000 1 0  00:20:05
40 101 11:11:00 Dušan Žila Modra 1977 4 Drahy Skialp  00:20:05
41 12 9:42:00 Radomír Graňák Pezinok 1976 5 Mirage  00:20:13
42 29 9:59:00 Peter Procházka Bratislava 1962 6 0  00:20:15
43 19 9:49:00 Ivan Medla Bratislava 1969 5 Futbalový klub Karlova Ves  00:20:19
44 71 10:41:00 Martin Chrobák Bratislava 1977 4 0  00:20:27
45 39 10:09:00 Branislav Šimkanin Bratislava 1967 5 Drominidae  00:20:35
46 32 10:02:00 Ján Allina Brezová pod Bradlom 1979 4 Yarek Bike Brezová  00:20:37
47 41 10:11:00 Martin Pavlíček Prievidza 1995 4 APC Controls  00:20:38
48 43 10:13:00 Juraj Vivoda Bratislava 1987 4 LUSCO FUSCO CYCLERY  00:20:45
49 113 11:23:00 Tomáš Kopčík Častá 1993 4 0  00:20:52
50 106 11:16:00 Michal Čech Častá 1986 4 BTC Častá  00:20:59
51 65 10:35:00 Dušan Panák Bratislava 1961 6 ZSE cycling team  00:21:00
52 11 9:41:00 Ján Graňák Bratislava 1951 7 Mirage  00:21:11
53 22 9:52:00 Andrej Medlen Modra 1977 4 Drahy Skialp  00:21:15
54 23 9:53:00 Peter Fraňo Pezinok 1971 5 Drahy Skialp  00:21:19
55 75 10:45:00 Ivan Vajcík Svätý Jur 1990 4 0  00:21:29
56 40 10:10:00 Martin Hollan Pezinok 1999 1 0  00:21:31
57 78 10:48:00 Juraj Polák Pezinok 1988 1 3NT  00:21:33
58 114 11:24:00 Jakub Jakubec Dubová 1987 4 0  00:21:36
59 17 9:47:00 Branislav Novotný Senec 1974 5 0  00:21:38
60 74 10:44:00 Radovan Ondrovič Pezinok 1976 5 Turbike  00:21:40
61 87 10:57:00 Erik Myslík Častá 1998 4 BTC Častá  00:21:44
62 111 11:21:00 Dušan Slávik Píla 1973 5 BTC Častá  00:21:44
63 5 9:35:00 Dušan Hodúr Pezinok 1969 5 0  00:21:45
64 81 10:51:00 Igro Krajčovič Blatné 1968 5 P+K Racingteam  00:21:47
65 109 11:19:00 Roman Šulek Častá 1978 4 BTC Častá  00:21:49
66 26 9:56:00 Alexander Bezový Trenčín 1959 6 AXB sport servis  00:22:00
67 119 11:29:00 Marina Dragan Bratislava 1983 2 BRC  00:22:06
68 108 11:18:00 Ivan Myslík Častá 1975 5 BTC Častá  00:22:20
69 70 10:40:00 Roman Cíbik Púchov 1970 5 0  00:22:27
70 118 11:28:00 Alena Drahošová Pezinok 1973 3 AŠK Sportreport Pezinok  00:22:32
71 53 10:23:00 Marek Bacigál Modra 1977 4 0  00:22:38
72 28 9:58:00 Emil Peško Šenkvice 1964 6 P+K Racingteam  00:22:43
73 46 10:16:00 Peter Weinberger Pezinok 1974 5 P+K Racingteam  00:22:47
74 27 9:57:00 Marian Žiačik Pezinok 1976 5 P+K Racingteam  00:22:52
75 24 9:54:00 Jozef Sandtner Šenkvice 1993 4 TRAX  00:22:59
76 79 10:49:00 Pavol Toth Vaňo Senec 2000 1 0  00:23:05
77 62 10:32:00 Bohuslav Corič Bratislava 1959 6 0  00:23:07
78 91 11:01:00 Ľubomír Feltovič Lipany 1978 4 Bike Klub Lipa  00:23:07
79 83 10:53:00 Filip Regina Pezinok 1988 4 0  00:23:10
80 51 10:21:00 Milan Lačok Pezinok 1963 6 0  00:23:14
81 72 10:42:00 Peter Benkovský Modra 1970 5 0  00:23:14
82 68 10:38:00 Tomáš Michálek Modra 1962 6 0  00:23:17
83 52 10:22:00 Štefan Klimek Pezinok 1963 6 0  00:23:26
84 64 10:34:00 Miroslav Hornáček Bratislava 1975 5 0  00:23:42
85 88 10:58:00 Lukáš Sahuľ Ivánka pri Dunaji 2001 1 0  00:23:45
86 60 10:30:00 Pavel Mařík Senica 1967 6 0  00:23:50
87 67 10:37:00 Stanislav Lešo Svätý Jur 1965 6 0  00:24:04
88 18 9:48:00 Andrea Walterová Bratislava 1973 3 3NT  00:24:07
89 3 9:33:00 Martin Vaško Bratislava 2006 1 0  00:24:12
90 25 9:55:00 Rudolf Jajcay Pezinok 1950 7 CK Svätý Jur  00:24:17
91 73 10:43:00 Peter Ivančo Senec 1980 4 Turbike  00:24:27
92 6 9:36:00 Ľubomír Drahoš Pezinok 1955 7 AŠK Sportreport Pezinok  00:24:31
93 44 10:14:00 Albert Gajdos Bratislava 1993 4 0  00:24:36
94 10 9:40:00 Anton Matušňák Kľačany 1967 5 0  00:24:37
95 89 10:59:00 Ľubica Kalivodová Pezinok 1961 3 CK Svätý Jur  00:24:44
96 95 11:05:00 Ján Stojkovič Pezinok 1944 7 0  00:24:54
97 84 10:54:00 Jozef Lošonský Pezinok 1974 5 0  00:25:16
98 50 10:20:00 Milan Bacigál Šenkvice 1953 7 0  00:25:25
99 66 10:36:00 Antónia Cíbiková Púchov 1968 3 0  00:25:28
100 120 11:30:00 Blanka Gajdošová Trebatice 1966 3 Glaamdal Sykleklub Kongsvinger  00:25:36
101 110 11:20:00 Radovan Mičunek Píla 1981 4 0  00:26:38
102 45 10:15:00 Juraj Krajčovič Cífer 1989 4 0  00:26:51
103 116 11:26:00 Peter Majtán Modra 1954 7 0  00:27:00
104 31 10:01:00 Simona Sameková Brezová pod Bradlom 1984 2 Yarek Bike Brezová  00:27:25
105 77 10:47:00 Ivan Polák Pezinok 1968 5 3NT  00:27:56
106 8 9:38:00 Luboš Orlický Jablonec 1999 1 CK Svätý Jur  00:28:00
107 20 9:50:00 Jakub Fraňo Pezinok 2003 1 Drahy Skialp  00:28:31
108 47 10:17:00 Peter Kramár Pezinok 1975 5 JP CONTROL  00:28:40
109 86 10:56:00 Erik Stojkovič Častá 1999 1 BTC Častá  00:29:33
110 56 10:26:00 Marián Gernát Modra 1977 4 0  00:29:57
111 99 11:09:00 Monika Macáková Šenkvice 1990 2 0  00:30:29
112 55 10:25:00 Michal Frno Modra 2002 1 0  00:31:13
113 85 10:55:00 Karol Miškolci Pezinok 1951 7 0  00:31:22
114 54 10:24:00 Ľudovít Frno Modra 1974 5 0  00:32:55
115 104 11:14:00 Pavel Fraňo Pezinok 1950 7 SCHODY FRAŇO  00:33:06
116 97 11:07:00 Peter Kyselica Zeleneč 1978 4 0  00:33:19
117 21 9:51:00 Peter Fraňo Pezinok 1947 7 KOB Pezinok  00:34:15
118 98 11:08:00 Monika Bučányová Zeleneč 1976 3 0  00:40:21
  1 9:31:00 Ivan Červenka Pezinok 1969 5 AŠK Sportreport Pezinok  99:99:99
  115 11:25:00 Erik Guldan Doľany 1993 4 0 DISK

 

 

 

Rekord trasy 

Peter Vrtiš 15:34 (2014)

rekorder

 

 

 

 

 

GRATULUJEME!

 kompletnú fotogalériu z pretekov si môžete pozrieť na nasledujúcich odkazoch

Fotogaléria z časovky

Fotogaléria od Romana Kučeru

contentmap_plugin

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

  1. Zažili sme
  2. Vyskúšali sme
  3. Pochodili sme
  4. Organizujeme

Dolomiten Radrundfahrt 2017

Cestná cyklistika 12-06-2017

Pred pretekmi vo „veľkých“ Dolomitoch som si ešte strihol tento okruh cez „malé“ Dolomity a keď som v reportke z Neusiedlera písal, že viem prečo som tam prestal chodiť, pri tomto marat...

St.Pöltner Radmarathon 2017

Cestná cyklistika 04-06-2017

Pred dvomi rokmi som sa na týchto pretekoch výborne pobavil, tak som sem vyrazil opäť, i keď som kvôli nim musel obetovať sľubovaný únik na Leitha.Berg maratóne, ktorý padol na rovnaký termín. Zn...

Neusiedlerský maratón 2017

Cestná cyklistika 30-04-2017

Po šiestich rokoch som si znova vybehol na toto kolečko okolo jazera a veľmi rýchlo som si spomenul, prečo som mal takú dlhú pauzu - je to strašnáááá nuda. Ešte úvodných 10km je celkom fajn, hneď...

Garmin Varia Vision – V zornom poli

Športovec používa HW SW 04-12-2016

V tejto recenzii na mňa dýchol závan budúcnosti. Pod názvom Garmin Varia Vision sa totiž skrýva náhľadový – in sight displej. Ešte ni...

Test Garmin Edge 520

Športovec používa HW SW 27-11-2016

Garmin Edge 520 som mal k dispozícii po takmer celú sezónu 2016. Takže z testovaných zariadení je to jeden z najdlhšie testovaných kúskov. Čiast...

Predstavenie série Garmin Varia – keď id…

Športovec používa HW SW 15-07-2016

Prichádzajú dlhé letné dni. Každý kto má aspoň trocha rád bicyklovanie si nenechá ujsť príjemné chvíle stráven&eacut...

Profil stúpania Železná studienka - Hrub…

Kopce profily 14-02-2015

Alternatívne asfaltové stúpanie v bratislavskom lesoparku. Až po Kačín ľahké a vhodné aj pre menšie deti. Do druhej kategórie je zaradené kvôli záverečnému stúpaniu na Hrubý vrch.  ...

Profil stúpania na Kamzík

Kopce profily 31-10-2014

Známe a relatívne rušné asfaltové stúpanie z centra mesta až takmer k vysielaču na Kamzíku, čo viac dodať...  ...

Profil stúpania Pekná cesta

Kopce profily 07-09-2014

Známe asfaltové stúpanie z Krasnian (Rače) na hrebeň Malých Karpát a Bratislavského lesoparku. Charakteristické je svojim veľmi strmými úsekmi. Touto cestou sa dostanete na sieť spevnených ciest v les...

Propozície 2017 Časovky Ivana Červenku n…

Propozície 17-05-2017

Amatérsky športový klub AŠK Sportreport Pezinok Vás pozýva na cestnú cyklistickú časovku do kopca určenú všetkým nadšencom cyklistiky, ktorí si trúfajú zdolať nástrahy tohto kopca.   Cyklistick...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 24-07-2016

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Ročník 2016 dopadol nasledovne...  

Propozície 2016 Časovky Ivana Červenku n…

Propozície 28-05-2016

Amatérsky športový klub AŠK Sportreport Pezinok Vás pozýva na cestnú cyklistickú časovku do kopca určenú všetkým nad&scaron...

next
prev