SportReport AŠK Pezinok
Log in
updated 7:22 AM CEST, Apr 30, 2020

Hobby cup 2007

  • Published in Hokej
Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Turnaj 4 amatérskych hokejových teamov v Bratislave, ktorý sme tento rok zohrali, nepatril medzi ten vydarený, ale zase ani úplna hanba to tiež nebola.

Luna - McDonaldsPrvý zápas sme hrali s organizátormi turnaja. Prišlo nás málo (9) a tak sme hrali čo sme vládali. Ja aj Martin sme hrali v obrane so zapálenými hrdlami a na našej spomalenej hre to veruže bolo vidieť. :-)
Náš súper RB team bol vcelku zohratý a veľmi ťažko sme sa presadzovali. Po prvej polovici stretnutia sme ešte dlho viedli 3:2. V závere sme dvoma zlepenými gólmi o víťazstvo prišli. Bolo mi to vcelku jedno. Cítil som sa otrasne, v hlave mi hučalo, makali sme čo to dalo ale s 9 hráčmi sa hralo ťažko. Jeden gól zaobstarali šulovci a jeden gól zariadil Rasťo samostatnou akciou a jeden dal Martin strelou od modrej.

Druhý zápas sme mali až o 3 hodiny neskôr, tak som išiel radšej domov zavesiť na šnúru spoďáry. Naši sa pýtali, že či som sa v tom sprchoval. :-) Bolo to úplne prepotené.

Luna - McDonaldsPočas prestávky mali Slovanisti A tréning a to bola radosť pozerať, ako ten hokej ovládali. Chcel by som hrať hokej aspoň tak dobre, ako tam hrá hokej ich najslabší hráč. :-) Ale keď títo chalani hrajú hokej tak často, ako ja chodím do roboty, tak by to malo byť v poriadku.

Na hokejistov teamu Luna sme si celkom verili. Zápas s McDonaldom prehrali 7:1 a Martin vravel, že vyzerajú na najslabší team turnaja. Asi náš rozhovor počúvali, lebo s nami hrali ako o posledné gate v Las Vegas.
Tréning A SlovanuNa náš prvý gól ktorý dal Mario, odpovedali prakticky hneď z protiútoku a to bol s prepáčením taký debilný gól, že ani náš Marek v bránke nechcel veriť, že taká usoplená polostrela bekhendom skončila za jeho chrbátom.
Našťastie dal neskôr Gabo druhý gól a dlho sme tesné vedenie držali. Tutových šancí sme mali za kýbeľ, len rozdávať. A nie a nie to pretlačiť do bránky. Až sme naraz dostali druhý gól, ktorý by si s tým prvým mohol ruku podať. Taká polonepodarená akcia, nepodarená strela a predsa skončila v sieti, ani nevedeli ako. Stretnutie skončilo 2:2 a z toho výsledku som bol dosť sklamaný. Mali sme ich zdolať. A to nás ešte prišli posilniť 4 noví hráči, takže sme hrali na 3 útoky a dve obrany.

Šatňa. Kto spozná šatňu verejného korčuľovania? :-)Tretí zápas sme si dali po prestávke, ktorú vyplnili tréningom krasokorčuliarske nádeje.

Na team McDonalds sme objektívne aj subjektívne nemali nárok. V teame boli snáď len dvaja-traja, ktorí by nám boli takmer seberovní. Inak to boli samí bývalí hokejisti. Veď aj prvá polovica zápasu sa hrala v podstate len v našej tretine a podľa toho aj skončila - 4:0.
Po prestávke si mekáči dali pohov a už dohrávali zápas v tréningovom tempe, na ktoré sme sa pochopiteľne tiež veľmi nechytali. V jednej z ojedinelých akcií dal Maroš náš jediný gól a to bolo v podstate všetko, čo nám dovolili. Zápas skončil 4:1 čo je na úplne rozdielnu výkonnosť oboch teamov vcelku milosrdný výsledok. Kvitujem však, že súper hral síce dôrazne ale čisto. Určite sú pri svojej výkonnosti konfrontovaní na iných turnajoch tvrdšou hrou, takže som bol vďačný, že sme neobišli s nejakým blbým úrazom.

Vďaka lepšiemu skóre sme turnaj skončili na treťom mieste ale pri lepšej dochádzke by sme mali šancu aspoň na druhé miesto. Snáď nabudúce. :-)

ps. od Martina
Strata bodu proti Lune nehrala ziadnu rolu, takze ten nas najmenej podareny zapas nebol v konecnom dosledku dolezity. Najdolezitejsi bol zrejme ten prvy, v ktorom sme sa neukazali v najhorsom svetle, len sme mali trochu smoly (a hlavne nam chybali 4 hraci).

Pridať komentár

  1. Zažili sme
  2. Vyskúšali sme
  3. Pochodili sme
  4. Organizujeme

Časovka na Zošku 2020

Cestná cyklistika 26-04-2020

Milí moji verní čitatelia, mám pre vás vynikajúcu správu, som naspäť v akcii :-) A pre tých ostatných - viem čo som sľúbil v poslednej reportke, ale je mi ľúto, tak ľahko sa ma nezbavít...

Ötztaler Radmarathon 2019

Cestná cyklistika 01-09-2019

Pojem Ötztaler má medzi cyklistami cveng, patrí k najťažším amatérskym pretekom a preto aj kvalita tejto reportky by mala zodpovedať jeho náročnosti a legendárnemu sloganu „I have ...

Arlberg Giro 2019

Cestná cyklistika 04-08-2019

Kým minulý rok boli tieto preteky vrcholom mojej sezóny, teraz iba posledným testovacím tréningom pred ötzim. Hneď od začiatku som do nich vyrazil svižným tempom, ale nebola za tým žiadna prefíkaná ta...

Garmin Edge Explore – predurčený pre cyk…

Športovec používa HW SW 10-01-2019

  Garmin Edge Explore je zjednodušená a zmenšená verzia vlajkovej lodi Edge 1030 a je pokračovateľom línie cyklopočítačov s navigáciou v podobe modelov Edge Explore 1000 či...

Test Garmin Edge 1030 - 3. záverečná čas…

Športovec používa HW SW 16-09-2018

Pokročilejšie funkcie, trénovanie, tréningové plány, segmenty Najväčším pokrokom Garmin Edge 1030 voči predchodcom je v oblasti moderovaného tréningu a automatického merania  a vyhodno...

Test Garmin Edge 1030 - 2. časť

Športovec používa HW SW 14-08-2018

Navigácia a jazdenie podľa plánu Nemohla by to byť GPSka, keby nemala bohatú škálu navigačných možností a funkcií. Všetky tieto funkcie prebrala z bývalej vlajkovej lode Garmin Edge 1000 ...

Profil stúpania Železná studienka - Hrub…

Kopce profily 14-02-2015

Alternatívne asfaltové stúpanie v bratislavskom lesoparku. Až po Kačín ľahké a vhodné aj pre menšie deti. Do druhej kategórie je zaradené kvôli záverečnému stúpaniu na Hrubý vrch.  ...

Profil stúpania na Kamzík

Kopce profily 31-10-2014

Známe a relatívne rušné asfaltové stúpanie z centra mesta až takmer k vysielaču na Kamzíku, čo viac dodať...  ...

Profil stúpania Pekná cesta

Kopce profily 07-09-2014

Známe asfaltové stúpanie z Krasnian (Rače) na hrebeň Malých Karpát a Bratislavského lesoparku. Charakteristické je svojim veľmi strmými úsekmi. Touto cestou sa dostanete na sieť spevnených ciest v les...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 28-07-2019

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Rok 2019 dopadol nasledovne... Odkazy na fotogalérie sú na konci tejto výsledovej listiny.  

Propozície 2019 Časovky Ivana Červenku n…

Propozície 30-05-2019

Amatérsky športový klub AŠK Sportreport Pezinok Vás pozýva na cestnú cyklistickú časovku do kopca určenú všetkým nadšencom cyklistiky, ktorí si trúfajú zdolať nástrahy tohto kopca.   Cyklistick...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 29-07-2018

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Rok 2018 dopadol nasledovne...  

next
prev