SportReport AŠK Pezinok
Log in
updated 5:00 PM CET, Nov 29, 2017

Historické sumárne výsledky Časovky na Zošku...

  • Published in výsledky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

sr01askAŠK Sportreport Pezinok si dovoľuje zverejniť historické poradie časov dosiahnutých na akcii Časovka na Zošku až ku hviezdam... alebo hvezdárni:). V rámci historickej tabuľky sú zaradené všetky dosiahnuté časy bez rozdielu kategórií v ročníkoch 2008 až 2012.

 

Historické výsledky Časovky na Zošku až ku hviezdam... alebo hvezdárni;)

Poradie Meno a Priezvisko Čas ročník Mesto Klub
1 Martin Wachs 00:16:16 2011    
2 Martin Wachs 00:16:25 2012 Bratislava AŠK Inter Bratislava
3 Peter Harceg 00:16:39 2011    
4 Ivan Harceg 00:16:56 2011    
5 Peter Harceg 00:17:01 2012 Partizánske  
6 Jaroslav Buchtík 00:17:09 2011    
7 Karol Voltemár 00:17:15 2011    
8 Milan Brida 00:17:17 2011    
9 Milan Brída 00:17:23 2008    
10 Maroš Palik 00:17:27 2009    
11 Matej Pilka 00:17:29 2008    
12 Martin Ščasnár 00:17:30 2010    
13 Roman Hulka 00:17:30 2011    
14 Matúš Trnovec 00:17:32 2009    
15 Marek Harčarík 00:17:35 2011    
16 Daniel Klúčik 00:17:36 2009    
17 Matej Pilka 00:17:39 2009    
18 Matúš Uher 00:17:39 2009    
19 Ivan Harceg 00:17:41 2012 Partizánske  
20 Maroš Palik 00:17:41 2012 Vysoká pri Morave  
21 Matej Krištín 00:17:48 2011    
22 Jozef Uličný 00:17:50 2008    
23 Pavol Dobiaš 00:17:53 2012 Melčice Dema Racing Team Senica
24 Patrik Berec 00:17:56 2012 Pezinok cykloshopa.sk
25 Martin Šimakanin 00:17:57 2009    
26 Milan Babka 00:17:57 2012 Bratislava CK Dukla Bratislava
27 Roman Hulka 00:17:59 2012 Bratislava Sportservis Team Bratislava
28 František Rozsypal 00:17:59 2008    
29 Michal Fraňo 00:18:00 2009    
30 Rastislav Remeň 00:18:01 2009    
31 Rastislav Remeň 00:18:01 2011    
32 Matúš Uher 00:18:04 2011    
33 Milan Babka 00:18:05 2011    
34 Erik Toček 00:18:07 2011    
35 Miroslav Reingraber 00:18:07 2008    
36 Juraj Černoch 00:18:08 2012 Košice  
37 Jozef Uličný 00:18:10 2011    
38 Martin Klinko 00:18:15 2009    
39 Miroslav Reingraber 00:18:15 2011    
40 Karol Vaško 00:18:18 2009    
41 Cyril Gandžala 00:18:19 2010    
42 Tibor Hrdlička 00:18:20 2012 Častá  
43 Gustáv Škopek 00:18:21 2011    
44 Július Bugár 00:18:25 2009    
45 Michal Fraňo 00:18:26 2011    
46 Matúš Uher 00:18:28 2012 Modra TRAX Pezinok
47 Michal Vozár 00:18:29 2008    
48 András Szakál 00:18:30 2012 Senec  
49 Norbert Štefko 00:18:31 2012 Limbach  
50 Marek Michalec 00:18:31 2008    
51 Michal Fraňo 00:18:33 2012 Pezinok Sokol Pezinok
52 Matúš Uher 00:18:34 2010    
53 Martin Klinko 00:18:36 2008    
54 Tomáš Suchár 00:18:37 2010    
55 Daniel Lukáč 00:18:37 2012 Bardejov BEERTEAM
56 Zdeněk Fáber 00:18:38 2010    
57 Július Bugár 00:18:41 2012 Bratislava AŠK Sportreport Pezinok
58 Patrik Berec 00:18:42 2009    
59 Michal Ďaďo 00:18:42 2011    
60 Gustáv Škopek 00:18:44 2008    
61 Rastislav Remeň 00:18:45 2010    
62 Ladislav Velicsányi 00:18:52 2010    
63 Michal Ochaba 00:18:55 2009    
64 Michal Fraňo 00:18:55 2010    
65 Timotej Pažitný 00:18:55 2011    
66 András Szákal 00:18:56 2011    
67 Ladislav Velicsányi 00:18:58 2011    
68 Rastislav Remeň 00:18:59 2012 Jasová  
69 Juraj Doka 00:19:01 2008    
70 Milan Dermíšek 00:19:04 2010    
71 Danil Klúčik 00:19:06 2008    
72 Karol Vaško 00:19:08 2012 Bratislava  
73 Peter Procházka 00:19:08 2008    
74 Sven Richter 00:19:09 2009    
75 Karol Malík 00:19:10 2012 Šamorín  
76 Radoslav Darula 00:19:12 2009    
77 Matej Krištín 00:19:12 2009    
78 Jakub Lačok 00:19:14 2012 Pezinok ŠK Mirage
79 Dušan Šipoš 00:19:15 2011    
80 Gustáv Škopek 00:19:16 2010    
81 Peter Procházka 00:19:17 2012 Bratislava CK Falange
82 Jozef Tahotný 00:19:17 2008    
83 Milan Dermíšek 00:19:18 2011    
84 Tomáš Jelínek 00:19:21 2011    
85 Róbert Polák 00:19:23 2011    
86 Lukáš Strezenický 00:19:23 2012 Modra TRAX Pezinok
87 Josef Beneš 00:19:23 2012 Úžice CZ CK Vinohradské šlapky
88 Robert Polák 00:19:24 2009    
89 František Januš 00:19:26 2012 Dlhé nad Cirochou Deravé ponožky
90 Sven Richter 00:19:26 2008    
91 Matej Krištín 00:19:27 2010    
92 Daniel Kanka 00:19:28 2011    
93 Tomáš Bizoň 00:19:32 2012 Svätý Jur  
94 Ivan Ďurčat 00:19:33 2009    
95 Karol Vaško 00:19:35 2008    
96 Elvis Škultéty 00:19:38 2009    
97 Marin Klinko 00:19:40 2010    
98 Boris Zvodár 00:19:40 2012 Váhovce CK AB Sereď
99 Ľubomír Kollár 00:19:41 2010    
100 Jozef Tahotný 00:19:41 2011    
101 Radovan Škvarka 00:19:41 2008    
102 Tomáš Vlček 00:19:42 2012 Malacky  
103 Roman Šmida 00:19:45 2011    
104 Adam Čapucha 00:19:45 2012 Limbach MTB Karpaty Limbach
105 Miro Lelek 00:19:47 2009    
106 Štefan Hruška 00:19:51 2011    
107 Martin Hyc 00:19:53 2012 Kúty  
108 Filip Mitana 00:19:54 2012 Trenčín  
109 Ivan Myslík 00:19:54 2012 Častá  
110 Daniel Kanka 00:19:55 2012 Pezinok AŠK Sportreport Pezinok
111 Michal Pšenek 00:19:55 2012 Dubnica nad Váhom  
112 Ľubomír Kovačócy 00:19:57 2012 Cífer  
113 Ján Graňák 00:20:01 2011    
114 Ivan Ďurčat 00:20:02 2008    
115 Jozef Cabadaj 00:20:04 2008    
116 Ivan Blanárik 00:20:06 2009    
117 Ľubomír Kovačócy 00:20:06 2011    
118 Karol Malík 00:20:07 2011    
119 Daniel Trochta 00:20:10 2011    
120 Ladislav Drusc 00:20:11 2009    
121 Martin Krakovský 00:20:12 2012 Bratislava L.O.R.
122 Ivan Ďurčat 00:20:13 2012 Bratislava Cyklo D.N.V.
123 Miroslav Kováč 00:20:14 2012 Bratislava Športservis Team Ba
124 Róbert Wachs 00:20:16 2011    
125 René Forner 00:20:17 2009    
126 Pavol Farkaš 00:20:22 2009    
127 Daniel Molnár 00:20:23 2012 Pezinok  
128 Jozef Cabadaj 00:20:23 2012 Báhoň  
129 Ľudovít Švec 00:20:28 2011    
130 Timotej Pažitný 00:20:28 2012 Pezinok AŠK Sportreport Pezinok
131 René Forner 00:20:30 2011    
132 Dušan Holbík 00:20:32 2010    
133 Ronald Hudek 00:20:32 2008    
134 René Forner 00:20:38 2012 Pezinok  
135 Marian Vasek 00:20:38 2012 Malacky ACC Malacky
136 Ľubomír Čeman 00:20:38 2012 Pezinok P+K Racing Team
137 Jozef Tahotný 00:20:39 2010    
138 Filip Žilka 00:20:39 2012 Leopoldov CK AB Sereď
139 Peter Čudrnák 00:20:42 2009    
140 Františk Kujovič 00:20:42 2008    
141 Dušan Hodúr 00:20:45 2008    
142 Marin Krakovský 00:20:46 2011    
143 Štefan Hruška 00:20:47 2012 Bratislava Dukla Bratislava
144 Ivan Pšenek 00:20:49 2012 Dubnica nad Váhom  
145 Dušan Hodúr 00:20:51 2011    
146 Róbert Wachs 00:20:51 2012 Bratislava CK Dukla Bratislava
147 Miroslav Košút 00:20:53 2012 Bratislava Deravé ponožky
148 Róbert Paleš 00:20:53 2008    
149 Miroslava Kočík 00:20:54 2010    
150 Dušan Žila 00:20:55 2010    
151 Matej Čech 00:20:56 2012 Častá  
152 Anton Trnka 00:20:57 2009    
153 Jozef Tahotný 00:20:58 2012 Bratislava Dukla Bratislava
154 Michal Mikulášek 00:21:01 2012 Lozorno  
155 Michal Čulen 00:21:04 2009    
156 Marek Suchoň 00:21:04 2011    
157 Eduard Boháček 00:21:04 2008    
158 Ivan Bukovčan 00:21:05 2009    
159 Timotej Maták 00:21:07 2012 Zohor  
160 Ladislav Marton 00:21:09 2012 Limbach MTB Karpaty Limbach
161 Dušan Hodúr 00:21:10 2012 Bratislava AŠK Sportreport Pezinok
162 Richard Baňak 00:21:11 2012 Viničné  
163 Štefan Hupko 00:21:12 2012 Báhoň  
164 Lukáš Čeman 00:21:13 2012 Pezinok P+K Racing Team
165 Karol Voltemár 00:21:14 2008    
166 Rastislav Kráľ 00:21:15 2011    
167 Peter Čundrák 00:21:18 2011    
168 Matúš Kostický 00:21:18 2012 Budmerice  
169 Matej Bittner 00:21:20 2009    
170 Ján Graňák 00:21:20 2010    
171 Dušan Hodúr 00:21:22 2009    
172 Ján Uher 00:21:22 2011    
173 Luboš Somík 00:21:27 2009    
174 Vladimír Mackuliak 00:21:29 2009    
175 Marek Parajka 00:21:32 2012 Cífer Jednokolečko
176 Viliam Hutta 00:21:33 2011    
177 Ivan Šimna 00:21:34 2009    
178 Tomáš Rajtar 00:21:36 2010    
179 Ľudovít Švec 00:21:37 2009    
180 Ivan Červenka 00:21:39 2010    
181 Marcel Klabník 00:21:40 2009    
182 Dušan Slávik 00:21:41 2012 Píla  
183 Martin Neradovič 00:21:47 2010    
184 Michal Zajíc 00:21:47 2012 Bratislava AŠK Sportreport Pezinok
185 Ivo Klinka 00:21:48 2011    
186 Peter Meszaros 00:21:48 2008    
187 Ľubomír Drahoš 00:21:51 2009    
188 Lukáš Čeman 00:21:52 2011    
189 Vladimír Michalec 00:21:52 2012 Bratislava Deravé ponožky
190 Ivo Klinka 00:21:53 2008    
191 Ľudovít Pažický 00:21:54 2009    
192 Jana Šarkanyová 00:21:57 2012 Martin  
193 Vladimír Mackuliak 00:21:58 2008    
194 Ján Uher 00:22:04 2009    
195 Miroslav Cisár 00:22:05 2010    
196 Rastislav Takáč 00:22:05 2008    
197 Dušan Hodúr 00:22:06 2010    
198 Jaroslav Hruška 00:22:10 2009    
199 Emil Peško 00:22:12 2012 Šenkvice P+K Racing Team
200 Pavol Pastor 00:22:13 2008    
201 Radovan Ondrovič 00:22:16 2011    
202 Boris Zvodár 00:22:18 2011    
203 Tomáš Fovényes 00:22:18 2011    
204 Ľudovít Švec 00:22:22 2010    
205 Ferdinand Jánošík 00:22:26 2008    
206 Vlado Mackuliak 00:22:28 2012 Bratislava Cyklo Team Bratislava
207 Timotej Pažitný 00:22:30 2010    
208 Jan Maršo 00:22:31 2009    
209 Juraj Kľúčik 00:22:31 2012 Modra  
210 Dušan Slávik 00:22:32 2010    
211 Jakub Lačok 00:22:34 2011    
212 Milan Lačok 00:22:35 2012 Pezinok  
213 Marek Suchoň 00:22:38 2009    
214 Jozef Tóth 00:22:38 2008    
215 Juraj Malatín 00:22:39 2009    
216 Juraj Hupka 00:22:39 2012 Svätý Jur CK Svätý Jur
217 Marian Miklušek 00:22:39 2012 Viničné  
218 Juraj Cengel 00:22:41 2010    
219 Karol Voltemár 00:22:43 2009    
220 Matej Bittner 00:22:43 2012 Pezinok  
221 Dušan Slávik 00:22:47 2011    
222 Peter Salinger 00:22:48 2012 Bratislava  
223 Ján Uher 00:22:50 2008    
224 Daniel Kanka 00:22:51 2010    
225 René Šteffek 00:22:51 2008    
226 Dušan Krkoška 00:22:52 2012 Bratislava CK Vajnory
227 Júlia Jurčová 00:22:54 2010    
228 Milan Horváth 00:22:54 2011    
229 Pavol Valko 00:22:54 2008    
230 Ivo Klinka 00:22:55 2009    
231 Ján Široký 00:22:55 2009    
232 Juraj Surový 00:22:57 2012 Bratislava MTB Kolečko
233 Pavol Valko 00:22:58 2009    
234 Rastislav Kráľ 00:22:59 2010    
235 Roman Remeň 00:22:59 2012 Jasová  
236 Michal Belzár 00:23:00 2008    
237 Michal Čulen 00:23:02 2010    
238 Marek Suchoň 00:23:03 2010    
239 Martin Gajdoš 00:23:03 2010    
240 Jaroslav Hruška 00:23:07 2010    
241 Milan Krajčovič 00:23:09 2009    
242 Juraj Olejník 00:23:15 2009    
243 Marek Solčanský 00:23:16 2009    
244 Karin Baumlová 00:23:17 2011    
245 Alena Trnovcová 00:23:18 2009    
246 Michal Puškár 00:23:20 2011    
247 Radovan Turbi Ondrovič 00:23:21 2012 Pezinok  
248 Vladimír Mackuliak 00:23:25 2010    
249 Michal Motýľ 00:23:25 2008    
250 Ján Rajtar 00:23:26 2010    
251 Imrich Nagy 00:23:27 2009    
252 Peter Krajčovič 00:23:27 2012 Cífer  
253 Peter Frohlich 00:23:30 2012 Pezinok Mirage Pezinok
254 Ján Uher 00:23:31 2010    
255 Marian Žáčik 00:23:31 2012 Pezinok P+K Racing Team
256 Emil Peško 00:23:37 2011    
257 Filip Galko 00:23:39 2010    
258 Michal Motýľ 00:23:42 2009    
259 Marek Suchoň 00:23:42 2008    
260 Karol Pisarčík 00:23:42 2008    
261 Denis Echert 00:23:43 2011    
262 Milan Vávra 00:23:43 2008    
263 Anton Ivanovič 00:23:49 2012 Zavar  
264 Emil Jurkovič 00:23:51 2010    
265 Karin Bäumlová 00:23:54 2010    
266 Peter Maršo 00:23:55 2009    
267 Karol Pisarčík 00:23:56 2012 Modra  
268 Rudolf Jajcay 00:23:57 2008    
269 Dušan Mráz 00:24:00 2012 Senec  
270 Dušan Žila 00:24:04 2008    
271 Milan Lačok 00:24:06 2011    
272 Stanislav Beňák 00:24:08 2012 Bratislava  
273 Ivan Butaš 00:24:10 2011    
274 Rudolf Jajcay 00:24:13 2009    
275 Jozef Bielik 00:24:16 2011    
276 Tomáš Pícha 00:24:19 2009    
277 Milan Lačok 00:24:19 2010    
278 Rudolf Jajcay 00:24:21 2012 Pezinok CK Svätý Jur
279 Dušan Hrubý 00:24:24 2009    
280 Jozef Tóth 00:24:25 2011    
281 Ľubomír Drahoš 00:24:25 2012 Pezinok AŠK Sportreport Pezinok
282 Zuzana Ondrášiková 00:24:26 2010    
283 Štefan Beňo 00:24:26 2012 Viničné CK Viničné
284 Michal Kmeťo 00:24:30 2008    
285 Karol Pisaršík 00:24:32 2009    
286 František Griščík 00:24:32 2012 Bratislava  
287 Ján Maršo 00:24:32 2008    
288 Miroslav Peško 00:24:33 2009    
289 Martin Chrobák 00:24:34 2012 Bratislava  
290 Karol Miškolci 00:24:35 2008    
291 Igor Fábry 00:24:37 2012 Modra  
292 Peter Litvin 00:24:42 2009    
293 Roman Šmahovský 00:24:47 2009    
294 Viktor Pulc 00:24:47 2008    
295 Peter Polc 00:24:47 2008    
296 Karol Pisarčík 00:24:48 2011    
297 Ľubomír Bandžuch 00:24:50 2012 Stupava  
298 Ján Stojkovič 00:24:54 2011    
299 Anton Gašparík 00:24:55 2011    
300 Miloš Ožvald 00:24:56 2011    
301 Ján Uher 00:24:58 2012 Modra TRAX Pezinok
302 Eduard Boháček 00:25:00 2012 Bratislava Drominidae
303 Ján Stojkovič 00:25:02 2012 Pezinok ŠK Cajla
304 Rastislav Slovák 00:25:04 2012 Bratislava MTB Kolečko
305 Marian Mališ 00:25:12 2008    
306 Milan Lačok 00:25:18 2009    
307 Miroslav Peško 00:25:24 2010    
308 Mário Zeman 00:25:25 2010    
309 Peter Baňak 00:25:26 2012 Viničné  
310 Miroslav Peško 00:25:29 2011    
311 Igor Fábry 00:25:31 2008    
312 Monika Babiaková 00:25:45 2012 Pezinok AŠK Sportreport Pezinok
313 Jozef Bielik 00:25:46 2010    
314 Martin Chrobák 00:25:48 2011    
315 Alain Plassiard 00:25:49 2010    
316 Dušan Hrubý 00:25:51 2011    
317 Michal Kmeťo 00:25:55 2009    
318 Ľubomír Paulík 00:25:57 2009    
319 Richard Rovenský 00:25:57 2012 Modra  
320 Juraj Mozoláni 00:26:01 2012 Stupava  
321 Rastislav Galovič 00:26:01 2012 Modra  
322 Miroslav Pilka 00:26:06 2008    
323 Róber Vician 00:26:13 2011    
324 Marian Miklušek 00:26:13 2012 Viničné  
325 Braňo Šimkanin 00:26:14 2011    
326 Anton Gašparík 00:26:17 2009    
327 Branislav Surový 00:26:18 2012 Bratislava  
328 Mário Zeman 00:26:19 2011    
329 Milan Bacigál 00:26:21 2009    
330 Miroslav Ondrejkovič 00:26:23 2011    
331 Dalibor Baňak 00:26:24 2012 Viničné  
332 Eduard Jašminský 00:26:26 2012 Veľké Leváre Strojár Malacky
333 Jakub Lačok 00:26:29 2010    
334 Anton Gašparík 00:26:43 2008    
335 Anton Gašparík 00:26:45 2010    
336 Peter Kučera 00:26:45 2012 Trstín Kokodrilo Trstín
337 Marian Gernát 00:26:47 2011    
338 Pavol Farkašovský 00:26:48 2011    
339 Miroslav Kolárik 00:26:50 2010    
340 Igor Fábry 00:26:51 2010    
341 Branislav Šimkanin 00:26:52 2009    
342 Milan Bacigál 00:26:52 2012 Šenkvice  
343 Andrej Marcinek 00:27:00 2012 Lučenec KNK Cykloklub
344 Branislav Šimkanin 00:27:09 2012 Bratislava Drominidae
345 Marek Bacigál 00:27:11 2009    
346 Matej Ševčík 00:27:12 2012 Modra  
347 Oliver Lazo 00:27:13 2010    
348 Peter Kučera 00:27:14 2009    
349 Monika Babiaková 00:27:18 2011    
350 Monika Palečková 00:27:18 2012 Stupava MTB Kolečko
351 Peter Ferianc 00:27:24 2010    
352 Terézia Lačoková 00:27:27 2012 Pezinok  
353 Peter Maršo 00:27:31 2008    
354 Anton Gašparík 00:27:32 2012 Malacky TJ Strojár Malacky
355 Erik Bilský 00:27:33 2012 Pezinok AŠK Sportreport Pezinok
356 Eduard Kollár 00:27:37 2009    
357 Ľubica Kalivodová 00:27:40 2012 Pezinok  
358 Martin Šimko 00:27:45 2010    
359 Igor Fábry 00:27:46 2009    
360 Matej Homola 00:27:53 2012 Senec  
361 Emil Peško 00:27:57 2010    
362 Roman Kučera 00:28:05 2010    
363 Peter Majtán 00:28:06 2012 Modra  
364 Peter Majtán 00:28:07 2008    
365 Marek Kováčik 00:28:13 2008    
366 Roman Kučera 00:28:15 2011    
367 Alain Plassiard 00:28:17 2011    
368 Luboš Paxian 00:28:18 2011    
369 Pavol Majerník 00:28:20 2011    
370 Martin Szabo 00:28:27 2011    
371 Luboš Paxian 00:28:33 2012 Pezinok  
372 Maja Karovic 00:28:37 2011    
373 Vincent Hupka 00:28:45 2012 Svätý Jur CK Svätý Jur
374 Samo Bokroš 00:28:50 2011    
375 Ladislav Tančár 00:28:51 2008    
376 Tomáš Michálek 00:28:58 2010    
377 Karol Kantek 00:29:00 2012 Modra  
378 Dušsn Hrubý 00:29:03 2010    
379 Peter Kovács 00:29:06 2008    
380 Branislav Šimkanin 00:29:20 2010    
381 Peter Majtán 00:29:28 2009    
382 Mário Móro 00:29:38 2012 Trnava  
383 Ľudovít Nagy 00:29:38 2008    
384 Milan Vávra 00:29:42 2010    
385 František Letovanec 00:29:45 2012 Bratislava Slovak Media Cycling Team
386 Juraj Pajong 00:29:55 2009    
387 Marián Juriš 00:29:56 2009    
388 Stanislav Lešo 00:29:58 2010    
389 Maria Karovic 00:30:01 2010    
390 Dušan Svrček 00:30:12 2011    
391 Peter Fraňo 00:30:18 2009    
392 Ladislav Michlík 00:30:23 2010    
393 Richard Tóth 00:30:27 2009    
394 Marián Hulej 00:30:29 2008    
395 Peter Fraňo 00:30:38 2011    
396 Michal Kmeťo 00:30:39 2009    
397 Marián Gernát 00:30:42 2010    
398 Marián Gernát 00:30:45 2012 Modra  
399 Peter Fraňo 00:30:48 2010    
400 Alžbeta Klinková 00:30:50 2011    
401 Darina Hupková 00:30:51 2012 Svätý Jur CK Svätý Jur
402 Milan Biznár 00:31:01 2011    
403 Lucia Miklušková 00:31:10 2012 Viničné  
404 Ján Rusnák 00:31:21 2008    
405 Gabriela Lalinská 00:31:28 2009    
406 Gabriela Lalinská 00:31:37 2008    
407 Juraj Kunovský 00:31:46 2010    
408 Jarmila Poláková 00:31:54 2011    
409 Maya Karovic 00:31:54 2012 Pezinok KOB Sokol Pezinok
410 Pavlína Lačoková 00:31:59 2011    
411 Dušan Svrček 00:32:00 2009    
412 Augustín Everling 00:32:12 2008    
413 Peter Kovačovský 00:32:21 2011    
414 Dana Michalíková 00:32:22 2009    
415 Miroslav Achberger 00:32:27 2011    
416 Bohuslav Corič 00:32:28 2010    
417 Drahoslava Repčíková 00:32:32 2008    
418 Božena Čemanová 00:32:38 2012 Pezinok P+K Racing Team
419 Alžbeta Klinková 00:32:44 2009    
420 Michal Lím 00:33:03 2012 Trnava  
421 Soňa Kavecká 00:33:10 2009    
422 Branislav Lalinský 00:33:19 2010    
423 Branislav Lalinský 00:33:37 2011    
424 Alena Grausová 00:33:40 2012 Svätý Jur CK Svätý Jur
425 Milan Urban 00:33:41 2012 Ivánka pri Dunaji  
426 Drahoslava Repčíková 00:33:51 2009    
427 Peter Majtán 00:33:52 2010    
428 Samuel Ševčík 00:34:12 2012 Modra  
429 Peter Fraňo 00:34:16 2009    
430 Peter Fraňo 00:34:21 2010    
431 Ivan Moravčík 00:34:25 2012 Modra  
432 Marie Fraňová 00:34:26 2011    
433 Branislav Lalinský 00:34:51 2009    
434 Branislav Ševčík 00:35:25 2012 Modra  
435 Ivan Moravčík 00:35:53 2011    
436 Ľudovít Dobšovič 00:36:06 2009    
437 Drahoslava Repčíková 00:36:12 2010    
438 Gabriela Lalinská 00:36:32 2011    
439 Emil Selčan 00:36:52 2012 Vinosady  
440 Radko Gecík 00:37:14 2012 Modra  
441 Marie Fraňová 00:37:19 2009    
442 Jarmila Fábryová 00:37:35 2012 Modra  
443 Miroslav Kudrnáč 00:37:35 2012 Modra  
444 Matej Kudrnáč 00:38:24 2012 Modra  
445 Martina Stoláriková 00:38:42 2010    
446 Karolína Klinková 00:38:44 2009    
447 Andrej Gabura 00:38:49 2009    
448 Jarmila Fábryová 00:38:54 2010    
449 Gabriela Lalinská 00:39:06 2010    
450 Marie Fraňová 00:39:47 2010    
451 Peter Majtán 00:41:37 2011    
452 Marko Vlachynský 00:41:51 2009    
453 Katarina Mocáková 00:47:59 2009    
454 Simonka Vrabcová 00:56:46 2009    
455 Klaudia Revert Vlachynská 00:57:39 2009    
456 Claudis Revert 1:01:13 2008    
457 Francesco Revert 1:02:14 2008    

 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

  1. Zažili sme
  2. Vyskúšali sme
  3. Pochodili sme
  4. Organizujeme

Nehodová Babská jazda

Cestná cyklistika 29-11-2017

Bol krásny novembrový deň, slnko svietilo, teplota príjemná, fúkal západný vietor. AŠK Sportreport organizoval posezónne posedenie pri guláši na Babe. Chcel som si urobiť peknú jazdu, ako som to zvyča...

Nitriansky cyklomaratón 2017

Cestná cyklistika 09-09-2017

Dlho som žiaden dojáčik nenapísal a preto by sa patrilo vyplniť túto medzeru, obzvlášť v prípade nedočkavých čitateľov. Tieto preteky bývali skutočne morda, nielen kvôli horúcemu počasiu, nedostatku t...

TT - RYSY 2017

Cestná cyklistika 15-08-2017

Ale teraz si nevymýšľam. Na TT-Rysy som vlastne ani nechcel ísť. Hľadal som len výhovorky, aby som nemusel ísť. Pred dvoma týždňami som bol na Maratona dles Dolomites a s boľavým chrbtom čo som si odt...

Test Garmin Edge 820

Športovec používa HW SW 20-08-2017

Koncom roka 2016 bol na trh uvedený nový model Garmin cyklopočítača – Edge 820. Preberá posolstvo modelov Edge 705, 800 a 810 - teda ide o mapový prístroj plný funkcií a meraní. Z aktuálneho top model...

Garmin Varia Vision – V zornom poli

Športovec používa HW SW 04-12-2016

V tejto recenzii na mňa dýchol závan budúcnosti. Pod názvom Garmin Varia Vision sa totiž skrýva náhľadový – in sight displej. Ešte ni...

Test Garmin Edge 520

Športovec používa HW SW 27-11-2016

Garmin Edge 520 som mal k dispozícii po takmer celú sezónu 2016. Takže z testovaných zariadení je to jeden z najdlhšie testovaných kúskov. Čiast...

Profil stúpania Železná studienka - Hrub…

Kopce profily 14-02-2015

Alternatívne asfaltové stúpanie v bratislavskom lesoparku. Až po Kačín ľahké a vhodné aj pre menšie deti. Do druhej kategórie je zaradené kvôli záverečnému stúpaniu na Hrubý vrch.  ...

Profil stúpania na Kamzík

Kopce profily 31-10-2014

Známe a relatívne rušné asfaltové stúpanie z centra mesta až takmer k vysielaču na Kamzíku, čo viac dodať...  ...

Profil stúpania Pekná cesta

Kopce profily 07-09-2014

Známe asfaltové stúpanie z Krasnian (Rače) na hrebeň Malých Karpát a Bratislavského lesoparku. Charakteristické je svojim veľmi strmými úsekmi. Touto cestou sa dostanete na sieť spevnených ciest v les...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 22-07-2017

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Búrkový a dažďový ročník 2017 dopadol nasledovne...  

Propozície 2017 Časovky Ivana Červenku n…

Propozície 17-05-2017

Amatérsky športový klub AŠK Sportreport Pezinok Vás pozýva na cestnú cyklistickú časovku do kopca určenú všetkým nadšencom cyklistiky, ktorí si trúfajú zdolať nástrahy tohto kopca.   Cyklistick...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 24-07-2016

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Ročník 2016 dopadol nasledovne...  

next
prev