Logo

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 2017

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Búrkový a dažďový ročník 2017 dopadol nasledovne...

 

Kategória Chlapci do 18 rokov

poradie štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 130 Peter Žáčik Nitra 1999 1 SMTA Nitra  00:17:35
2 131 Pavol Žáčik Nitra 1999 1    00:17:45
3 26 Matúš Slyško Pezinok 2001 1    00:20:07
4 52 Martin Vaško Bratislava 2006 1    00:21:45
5 21 Lukáš Sahuľ Ivánka pri Dunaji 2001 1    00:21:46
6 113 Tombiáš Barčík Bratislava 2002 1 Cycling Academy Bratislava  00:22:22
7 92 Nino Ondrovič Bratislava 2002 1 CK Dukla Bratislava  00:22:25
8 20 Jakub Deák Ivánka pri Dunaji 2002 1    00:22:59
9 31 Jakub Fraňo Pezinok 2003 1 Drahý skialp  00:23:20
10 72 Max Čistý Modra 2003 1    00:25:00
11 45 Matej Kudrnáč Modra 2001 1    00:27:14
12 39 Michal Frno Modra 2002 1    00:27:52
13 71 Oliver Ochaba Modra 2003 1    00:30:23

Kategória Muži 19 - 39 rokov

  štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 132 Šimon Žáčik Nitra 1991 4 SMTA Nitra  00:16:21
2 17 Robert Mitošinka Ostrov 36 1982 4    00:16:22
3 75 Juraj Ozimy Bratislava 1989 4 ŠPORTSERVIS    00:16:46
4 34 Matej Pilka Pezinok   4    00:16:48
5 23 Daniel Šebesta Bratislava 1986 4    00:17:24
6 54 Lukáš Pavlíček Prievidza 1997 4 BOREC Prievidza  00:18:09
7 18 Ivan Mitošinka Bratislava 1982 4    00:18:23
8 63 Michal Urmanič Pezinok 1984 4 ŠTK Pezinok  00:18:25
9 5 Ján Galvánek Bratislava 1983 4    00:18:32
10 138 Andrej Faltín Pezinok 1983 4    00:18:45
11 80 András Szakál Senec 1979 4 CK Senec  00:18:52
12 25 Michal Tomka Myjava 1983 4    00:19:00
13 62 Radoslav Klochan Pezinok 1983 4    00:19:00
14 102 Michal Lovecký Bratislava 1998 4 Lovec Bike Team  00:19:00
15 87 Ján Strešňák Senec 1983 4 Cykloklub Senec  00:19:05
16 128 Dušan Čičmanec Bratislava 1982 4 I-RIDERS  00:19:12
17 139 Ján Filip Kotora Kežmarok 1991 4    00:19:15
18 55 Marek Klobučník Lozorno 1979 4    00:19:35
19 22 Matúš Kršek Bratislava 1981 4 TRIAX Bratislava  00:19:47
20 19 Michal Bezruč Zlín 1985 4    00:19:49
21 103 Patrik Chromiak Skalica 1998 4 Lovec Bike Team  00:19:56
22 56 Radoslav Gankov Bratislava 1992 4 I-RIDERS  00:20:09
23 13 Peter Medľa Bratislava 1980 4 JTRE  00:20:18
24 50 Martin Chrobák Bratislava 1977 4    00:20:44
25 15 Michal Jurčovič Dubová 1987 4 ŠTK Pezinok  00:20:45
26 107 Peter Krajčovič Trebatice 1965 4 Triatlon Team Trnava  00:20:48
27 143 Martin Juran Modra 1991 4    00:21:03
28 85 Ladislav Koday Senec 1990 4 Cykloklub Senec  00:21:05
29 148 Tomáš Kubek Častá 1988 4 BTC Častá  00:21:09
30 101 Jozef Pankuch Hanušovce 1988 4    00:21:12
31 145 Matej Čech Častá 1987 4 BTC Častá  00:21:13
32 43 Jozef Sandtner Šenkvice 1993 4 TRAX-SPORT  00:21:43
33 147 Michal Čech Píla 1986 4 BTC Častá  00:22:11
34 93 Andrej Priehradný Bratislava 1990 4    00:23:02
35 86 Lukáš Belička Bratislava 1986 4 Cykloklub Senec  00:23:06
36 109 Ondrej Gábriš Trnava 1984 4    00:24:01
37 79 Juraj Krajčovič Cífer 1989 4    00:24:06
38 124 Michal Piovarči Bratislava 1991 4    00:24:18
39 27 Juraj Vivoda Bratislava 1987 4    00:24:27
40 36 Jozef Steinhubl Modra 1977 4    00:25:02
41 3 Maroš Lackovič Trnava 1980 4    00:25:25
42 81 Peter Ivančo Senec 1980 4 TURBIKE  00:25:46
43 67 Richard Kujan Modra 1981 4    00:25:59
44 94 Jozef Zeman Tomášov 1990 4    00:26:12
45 146 Radovan Mičunek Píla 1981 4 Hranaté kolesá  00:26:25
46 97 Pali Horváth Pezinok 1981 4    00:28:07
47 134 Peter Ferčák Bratislava 1983 4    00:29:51
48 69 Filip Kujan Modra 1987 4    00:30:54
49 30 Martin Kmeťo Častá 1987 4 Choré vrany  00:35:00
50 133 Juraj Havran Považská Bystrica 1984 4    00:40:59
51 41 Peter Vajcík Svätý Jur 1988 4    99:99:99
52 42 Michal Vajcík Svätý Jur 1982 4    99:99:99
53 90 Michal Slovák Bratislava 1984 4 FARLESK  99:99:99
54 100 Branislav Baláž Modra 1997 4    99:99:99

Kategória Ženy do 39 rokov

poradie štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 66 Zuzana Juhásová Svätý Jur   2 BAJK TEAM JUHÁSKY  00:19:59
2 78 Marianna Findrová Limbach 1985 2 CK Dukla Bratislava  00:20:07
3 142 Marina Dragan Bratislava 1983 2 B.R,C, Bratislava  00:20:40
4 12 Soňa Othmanová Bratislava 1986 2 JTRE  00:22:50
5 53 Ema Podhorná Pezinok 2002 2 ŠTK Pezinok  00:22:51
6 127 Pavlína Valentová Pezinok 1989 2 ŠTK Pezinok  00:25:57
7 104 Monika Macáková Šenkvice 1990 2    00:30:34
8 28 Martina Kunová Bratislava 1991 2    99:99:99

Kategória Ženy nad 40 rokov

  štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 154 Alena Drahošová Pezinok 1973 3 AŠK Pezinok  00:20:41
2 65 Ľubica Kalivodová Pezinok 1961 3 CK Svätý Jur  00:24:26
3 64 Lenka Joklová Pezinok 1973 3 CK Svätý Jur  00:24:34
4 105 Antónia Cíbiková Púchov 1968 3    00:24:53
5 106 Blanka Gajdošová Trebatice 1966 3 Triatlon Team Trnava  00:25:36
6 115 Elena Švihoráková Častá 1973 3    00:26:33
7 140 Ivana Sláviková Píla 1974 3 BTC Častá  00:29:58
8 125 Marta Valentová Martin 1959 3    00:33:21
9 57 Jana Gavorníková Pezinok 1969 3    00:34:43

Kategória Muži od 40 do 49 rokov 

  štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 123 Milan Babka Bratislava 1969 5 CK Dukla Bratislava  00:17:22
2 33 Michal Fraňo Pezinok 1975 5 Drahý skialp  00:17:49
3 61 Róbert Prítrský Svätý Jur 1971 5 Cykloklub Senec  00:17:50
4 129 Anton Žáčik Nitra 1969 5 SMTA Nitra  00:18:12
5 136 Róbert Wittlinger Pezinok 1974 5    00:18:42
6 2 Karol Vaško Bratislava 1977 5    00:18:43
7 95 Oliver Lazo Bratislava 1974 5    00:18:50
8 114 Erik Toček Hronská Dúbrava 1977 5 Cycling Academy Bratislava  00:19:08
9 110 Palo Mruškovič Doľany 1975 5 P+K RACING  00:19:18
10 82 Ondrej Košecký Senec 1971 5 Cykloklub Senec  00:20:00
11 99 Peter Kubela Bratislava 1968 5 CK HANIČKA  00:20:03
12 73 Marian Vitek Bratislava 1973 5 AŠK INTER Bratislava  00:20:28
13 112 Edo Boháček Bratislava 1973 5 Drominidae - KMLP  00:20:30
14 70 Tomáš Izakovič Trnava 1975 5    00:20:44
15 16 Radovan Bobrík Pezinok 1972 5 ŠTK Pezinok  00:21:08
16 83 Marián Miček Reca 1977 5 Cykloklub Senec  00:21:28
17 120 Ľudovít Pažický Bratislava 1969 5 RCaP TEAM  00:21:35
18 149 Ivan Myslík Častá 1975 5 BTC Častá  00:21:57
19 108 Roman Cíbik Púchov 1970 5    00:22:03
20 96 Radovan Ondrovič Pezinok 1976 5 TURBIKE  00:22:06
21 29 Martin Čintala Modra 1977 5 P´art of heart  00:22:29
22 51 Peter Lacia Ivánka pri Dunaji 1974 5    00:22:40
23 11 Pavol Furst Bratislava 1976 5    00:22:51
24 98 Ivan Polák Pezinok 1968 5 3NT  00:23:17
25 47 Marián Žačik Stupava 1976 5 P+K RACING  00:23:18
26 46 Peter Weinberger Pezinok 1974 5 P+K RACING  00:23:19
27 116 Igor Krajčovič Blatné 1968 5 P+K RACING  00:23:36
28 68 Peter Benkovský Modra 1970 5    00:23:52
29 141 Dušan Slávik Častá 1973 5 BTC Častá  00:24:11
30 32 Peter Fraňo Pezinok 1971 5 Drahý skialp  00:25:13
31 137 Jozef Lošonský Pezinok 1974 5    00:25:42
32 76 Eduard Benda Senec 1968 5    00:26:19
33 119 Michal Berger Žilina 1974 5    00:27:24
34 10 Michal Horváth Bratislava 1977 5    00:27:35
35 49 Martin Papaj Bratislava 1972 5    00:28:23
36 89 Richard Rovenský Bratislava 1975 5    00:30:17
37 40 Marián Gernát Modra 1977 5    00:32:17
38 88 Michal Lím Trnava 1971 5    00:34:09
39 38 Ľudovít Frno Modra 1974 5    00:34:15
40 153 Luboš Paxián Pezinok 1969 5    00:34:20
41 44 Miroslav Kudrnáč Modra 1977 5    00:37:39
42 1 Ivan Červenka Pezinok 1969 5 AŠK Sportreport Pezinok  99:99:99
43 60 Jozef Cabadaj Báhoň 1970 5    99:99:99

Kategória Muži od 50 do 59 rokov 

1 9 Miroslav Reingraber Svätý Jur 1966 6 CK Svätý Jur  00:18:05
2 8 Dušan Šipoš Bratislava 1966 6 CK Svätý Jur  00:18:25
3 6 Miroslav Kováč Bratislava 1967 6 Športservis Team Bratislava  00:19:01
4 74 Jozef Tahotný Bratislava 1959 6 P+K RACING  00:20:18
5 122 Róbert Wachs Bratislava 1966 6 CK Dukla Bratislava  00:20:50
6 111 Branislav Šimkanin Bratislava 1967 6 Drominidae - KMLP  00:21:24
7 121 Valent Kovalik Jakubov 1964 6    00:22:52
8 150 Ľubomír Cvečka Častá 1962 6    00:23:23
9 48 Emil Peško Šenkvice 1964 6 P+K RACING  00:23:25
10 84 Dušan Panák Bratislava 1961 6 ZSE cycling team  00:23:56
11 58 Milan Lačok Pezinok 1963 6    00:24:14
12 59 Štefan Klimek Pezinok 1963 6    00:24:18
13 118 Bohuslav Corič Bratislava 1959 6    00:25:23
14 126 Ondrej Valent Martin 1959 6    00:27:37
15 152 Milan Biznár Pezinok 1962 6    00:28:13

Kategória Muži od 60 rokov

  štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 35 Robert Polák Jakubov 1955 7    00:19:21
2 7 Ján Graňák Bratislava 1951 7 Rapid  00:20:31
3 4 Aladár Zeman Handlová 1955 7    00:21:15
4 77 Vlado Mackuliak Bratislava 1957 7 TRAX Pezinok  00:23:37
5 37 Jozef Cisár Cífer 1952 7    00:25:30
6 135 Ján Stojkovič Pezinok 1944 7    00:25:45
7 91 Alexander Dunda Cífer 1953 7    00:25:47
8 144 Peter Majtán Modra 1954 7    00:26:33
9 117 Milan Bacigál Šenkvice 1953 7    00:26:35
10 151 Pavol Majerník Pezinok 1956 7    00:28:47
11 24 Juraj Vivoda Bratislava 1957 7    00:37:56

Výsledky bez určenia kategorie

 

  štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia kategória klub cas
1 132 Šimon Žáčik Nitra 1991 4 SMTA Nitra  00:16:21
2 17 Robert Mitošinka Ostrov 36 1982 4 0  00:16:22
3 75 Juraj Ozimy Bratislava 1989 4 ŠPORTSERVIS    00:16:46
4 34 Matej Pilka Pezinok 0 4 0  00:16:48
5 123 Milan Babka Bratislava 1969 5 CK Dukla Bratislava  00:17:22
6 23 Daniel Šebesta Bratislava 1986 4 0  00:17:24
7 130 Peter Žáčik Nitra 1999 1 SMTA Nitra  00:17:35
8 131 Pavol Žáčik Nitra 1999 1 0  00:17:45
9 33 Michal Fraňo Pezinok 1975 5 Drahý skialp  00:17:49
10 61 Róbert Prítrský Svätý Jur 1971 5 Cykloklub Senec  00:17:50
11 9 Miroslav Reingraber Svätý Jur 1966 6 CK Svätý Jur  00:18:05
12 54 Lukáš Pavlíček Prievidza 1997 4 BOREC Prievidza  00:18:09
13 129 Anton Žáčik Nitra 1969 5 SMTA Nitra  00:18:12
14 18 Ivan Mitošinka Bratislava 1982 4 0  00:18:23
15 8 Dušan Šipoš Bratislava 1966 6 CK Svätý Jur  00:18:25
16 63 Michal Urmanič Pezinok 1984 4 ŠTK Pezinok  00:18:25
17 5 Ján Galvánek Bratislava 1983 4 0  00:18:32
18 136 Róbert Wittlinger Pezinok 1974 5 0  00:18:42
19 2 Karol Vaško Bratislava 1977 5 0  00:18:43
20 138 Andrej Faltín Pezinok 1983 4 0  00:18:45
21 95 Oliver Lazo Bratislava 1974 5 0  00:18:50
22 80 András Szakál Senec 1979 4 CK Senec  00:18:52
23 25 Michal Tomka Myjava 1983 4 0  00:19:00
24 62 Radoslav Klochan Pezinok 1983 4 0  00:19:00
25 102 Michal Lovecký Bratislava 1998 4 Lovec Bike Team  00:19:00
26 6 Miroslav Kováč Bratislava 1967 6 Športservis Team Bratislava  00:19:01
27 87 Ján Strešňák Senec 1983 4 Cykloklub Senec  00:19:05
28 114 Erik Toček Hronská Dúbrava 1977 5 Cycling Academy Bratislava  00:19:08
29 128 Dušan Čičmanec Bratislava 1982 4 I-RIDERS  00:19:12
30 139 Ján Filip Kotora Kežmarok 1991 4 0  00:19:15
31 110 Palo Mruškovič Doľany 1975 5 P+K RACING  00:19:18
32 35 Robert Polák Jakubov 1955 7 0  00:19:21
33 55 Marek Klobučník Lozorno 1979 4 0  00:19:35
34 22 Matúš Kršek Bratislava 1981 4 TRIAX Bratislava  00:19:47
35 19 Michal Bezruč Zlín 1985 4 0  00:19:49
36 103 Patrik Chromiak Skalica 1998 4 Lovec Bike Team  00:19:56
37 66 Zuzana Juhásová Svätý Jur 0 2 BAJK TEAM JUHÁSKY  00:19:59
38 82 Ondrej Košecký Senec 1971 5 Cykloklub Senec  00:20:00
39 99 Peter Kubela Bratislava 1968 5 CK HANIČKA  00:20:03
40 26 Matúš Slyško Pezinok 2001 1 0  00:20:07
41 78 Marianna Findrová Limbach 1985 2 CK Dukla Bratislava  00:20:07
42 56 Radoslav Gankov Bratislava 1992 4 I-RIDERS  00:20:09
43 13 Peter Medľa Bratislava 1980 4 JTRE  00:20:18
44 74 Jozef Tahotný Bratislava 1959 6 P+K RACING  00:20:18
45 73 Marian Vitek Bratislava 1973 5 AŠK INTER Bratislava  00:20:28
46 112 Edo Boháček Bratislava 1973 5 Drominidae - KMLP  00:20:30
47 7 Ján Graňák Bratislava 1951 7 Rapid  00:20:31
48 142 Marina Dragan Bratislava 1983 2 B.R,C, Bratislava  00:20:40
49 154 Alena Drahošová Pezinok 1973 3 AŠK Pezinok  00:20:41
50 50 Martin Chrobák Bratislava 1977 4 0  00:20:44
51 70 Tomáš Izakovič Trnava 1975 5 0  00:20:44
52 15 Michal Jurčovič Dubová 1987 4 ŠTK Pezinok  00:20:45
53 107 Peter Krajčovič Trebatice 1965 4 Triatlon Team Trnava  00:20:48
54 122 Róbert Wachs Bratislava 1966 6 CK Dukla Bratislava  00:20:50
55 143 Martin Juran Modra 1991 4 0  00:21:03
56 85 Ladislav Koday Senec 1990 4 Cykloklub Senec  00:21:05
57 16 Radovan Bobrík Pezinok 1972 5 ŠTK Pezinok  00:21:08
58 148 Tomáš Kubek Častá 1988 4 BTC Častá  00:21:09
59 101 Jozef Pankuch Hanušovce 1988 4 0  00:21:12
60 145 Matej Čech Častá 1987 4 BTC Častá  00:21:13
61 4 Aladár Zeman Handlová 1955 7 0  00:21:15
62 111 Branislav Šimkanin Bratislava 1967 6 Drominidae - KMLP  00:21:24
63 83 Marián Miček Reca 1977 5 Cykloklub Senec  00:21:28
64 120 Ľudovít Pažický Bratislava 1969 5 RCaP TEAM  00:21:35
65 43 Jozef Sandtner Šenkvice 1993 4 TRAX-SPORT  00:21:43
66 52 Martin Vaško Bratislava 2006 1 0  00:21:45
67 21 Lukáš Sahuľ Ivánka pri Dunaji 2001 1 0  00:21:46
68 149 Ivan Myslík Častá 1975 5 BTC Častá  00:21:57
69 108 Roman Cíbik Púchov 1970 5 0  00:22:03
70 96 Radovan Ondrovič Pezinok 1976 5 TURBIKE  00:22:06
71 147 Michal Čech Píla 1986 4 BTC Častá  00:22:11
72 113 Tombiáš Barčík Bratislava 2002 1 Cycling Academy Bratislava  00:22:22
73 92 Nino Ondrovič Bratislava 2002 1 CK Dukla Bratislava  00:22:25
74 29 Martin Čintala Modra 1977 5 P´art of heart  00:22:29
75 51 Peter Lacia Ivánka pri Dunaji 1974 5 0  00:22:40
76 12 Soňa Othmanová Bratislava 1986 2 JTRE  00:22:50
77 11 Pavol Furst Bratislava 1976 5 0  00:22:51
78 53 Ema Podhorná Pezinok 2002 2 ŠTK Pezinok  00:22:51
79 121 Valent Kovalik Jakubov 1964 6 0  00:22:52
80 20 Jakub Deák Ivánka pri Dunaji 2002 1 0  00:22:59
81 93 Andrej Priehradný Bratislava 1990 4 0  00:23:02
82 86 Lukáš Belička Bratislava 1986 4 Cykloklub Senec  00:23:06
83 98 Ivan Polák Pezinok 1968 5 3NT  00:23:17
84 47 Marián Žačik Stupava 1976 5 P+K RACING  00:23:18
85 46 Peter Weinberger Pezinok 1974 5 P+K RACING  00:23:19
86 31 Jakub Fraňo Pezinok 2003 1 Drahý skialp  00:23:20
87 150 Ľubomír Cvečka Častá 1962 6 0  00:23:23
88 48 Emil Peško Šenkvice 1964 6 P+K RACING  00:23:25
89 116 Igor Krajčovič Blatné 1968 5 P+K RACING  00:23:36
90 77 Vlado Mackuliak Bratislava 1957 7 TRAX Pezinok  00:23:37
91 68 Peter Benkovský Modra 1970 5 0  00:23:52
92 84 Dušan Panák Bratislava 1961 6 ZSE cycling team  00:23:56
93 109 Ondrej Gábriš Trnava 1984 4 0  00:24:01
94 79 Juraj Krajčovič Cífer 1989 4 0  00:24:06
95 141 Dušan Slávik Častá 1973 5 BTC Častá  00:24:11
96 58 Milan Lačok Pezinok 1963 6 0  00:24:14
97 59 Štefan Klimek Pezinok 1963 6 0  00:24:18
98 124 Michal Piovarči Bratislava 1991 4 0  00:24:18
99 65 Ľubica Kalivodová Pezinok 1961 3 CK Svätý Jur  00:24:26
100 27 Juraj Vivoda Bratislava 1987 4 0  00:24:27
101 64 Lenka Joklová Pezinok 1973 3 CK Svätý Jur  00:24:34
102 105 Antónia Cíbiková Púchov 1968 3 0  00:24:53
103 72 Max Čistý Modra 2003 1 0  00:25:00
104 36 Jozef Steinhubl Modra 1977 4 0  00:25:02
105 32 Peter Fraňo Pezinok 1971 5 Drahý skialp  00:25:13
106 118 Bohuslav Corič Bratislava 1959 6 0  00:25:23
107 3 Maroš Lackovič Trnava 1980 4 0  00:25:25
108 37 Jozef Cisár Cífer 1952 7 0  00:25:30
109 106 Blanka Gajdošová Trebatice 1966 3 Triatlon Team Trnava  00:25:36
110 137 Jozef Lošonský Pezinok 1974 5 0  00:25:42
111 135 Ján Stojkovič Pezinok 1944 7 0  00:25:45
112 81 Peter Ivančo Senec 1980 4 TURBIKE  00:25:46
113 91 Alexander Dunda Cífer 1953 7 0  00:25:47
114 127 Pavlína Valentová Pezinok 1989 2 ŠTK Pezinok  00:25:57
115 67 Richard Kujan Modra 1981 4 0  00:25:59
116 94 Jozef Zeman Tomášov 1990 4 0  00:26:12
117 76 Eduard Benda Senec 1968 5 0  00:26:19
118 146 Radovan Mičunek Píla 1981 4 Hranaté kolesá  00:26:25
119 115 Elena Švihoráková Častá 1973 3 0  00:26:33
120 144 Peter Majtán Modra 1954 7 0  00:26:33
121 117 Milan Bacigál Šenkvice 1953 7 0  00:26:35
122 45 Matej Kudrnáč Modra 2001 1 0  00:27:14
123 119 Michal Berger Žilina 1974 5 0  00:27:24
124 10 Michal Horváth Bratislava 1977 5 0  00:27:35
125 126 Ondrej Valent Martin 1959 6 0  00:27:37
126 39 Michal Frno Modra 2002 1 0  00:27:52
127 97 Pali Horváth Pezinok 1981 4 0  00:28:07
128 152 Milan Biznár Pezinok 1962 6 0  00:28:13
129 49 Martin Papaj Bratislava 1972 5 0  00:28:23
130 151 Pavol Majerník Pezinok 1956 7 0  00:28:47
131 134 Peter Ferčák Bratislava 1983 4 0  00:29:51
132 140 Ivana Sláviková Píla 1974 3 BTC Častá  00:29:58
133 89 Richard Rovenský Bratislava 1975 5 0  00:30:17
134 71 Oliver Ochaba Modra 2003 1 0  00:30:23
135 104 Monika Macáková Šenkvice 1990 2 0  00:30:34
136 69 Filip Kujan Modra 1987 4 0  00:30:54
137 40 Marián Gernát Modra 1977 5 0  00:32:17
138 125 Marta Valentová Martin 1959 3 0  00:33:21
139 88 Michal Lím Trnava 1971 5 0  00:34:09
140 38 Ľudovít Frno Modra 1974 5 0  00:34:15
141 153 Luboš Paxián Pezinok 1969 5 0  00:34:20
142 57 Jana Gavorníková Pezinok 1969 3 0  00:34:43
143 30 Martin Kmeťo Častá 1987 4 Choré vrany  00:35:00
144 44 Miroslav Kudrnáč Modra 1977 5 0  00:37:39
145 24 Juraj Vivoda Bratislava 1957 7 0  00:37:56
146 133 Juraj Havran Považská Bystrica 1984 4 0  00:40:59
147 1 Ivan Červenka Pezinok 1969 5 AŠK Sportreport Pezinok  99:99:99
148 14 0 0 0 0 0  99:99:99
149 28 Martina Kunová Bratislava 1991 2 0  99:99:99
150 41 Peter Vajcík Svätý Jur 1988 4 0  99:99:99
151 42 Michal Vajcík Svätý Jur 1982 4 0  99:99:99
152 60 Jozef Cabadaj Báhoň 1970 5 0  99:99:99
153 90 Michal Slovák Bratislava 1984 4 FARLESK  99:99:99
154 100 Branislav Baláž Modra 1997 4 0  99:99:99

 

 

Rekord trasy 

Peter Vrtiš 15:34 (2014)

rekorder

 

 

 

 

 

GRATULUJEME!

 kompletnú fotogalériu z pretekov si môžete pozrieť na nasledujúcich odkazoch

Fotogaléria z časovky

Fotogaléria od Romana Kučeru

contentmap_plugin

sportreport.sk