Logo

Výsledky Detské preteky NCS 2012

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Výsledky okresného kola Pezinok - Národná cyklistická súťaž 8.ročník detských pretekov 2011

 

AŠK Sportreport Pezinok zorganizoval okresné kolo  10. ročníka Národnej cyklistickej súťaže žiakov materských, základných a stredných škôl v cyklistike o Pohár olympijského víťaza Antona Tkáča  

Výsledková listina .pdf

 

Fotogalérie z pretekov si môžete pozrieť na nasledujúcich odkazoch

 

fotogaléria Sortreport.sk

fotogaléria Juraja Halušku

fotogaléria Dušana Hodúra

 

Stránky celoslovenského organizátora

http://www.ncs.sk

 

 
  Národná
cyklistická súťaž - Pezinok
         
    22.06.12              
por. číslo kat. meno škola          
1 117 MIKRO Martin UHLÁR MŠ Vajanského m        
2 68 MIKRO Tomáš SYROVÝ MŠ Záhrdná m        
3 114 MIKRO Adam DUFALA MŠ Pekníková m        
4 91 MIKRO Matúš ČAPLA   m        
5 69 MIKRO Matej Bohunický MŠ Svätoplukova m        
6 77 MIKRO Samuel Pavel SKOVAJSA   m        
7 61 MIKRO Šimon SATINA MŠ Za hradbami, PK m        
8 100 MIKRO Andrej HAVLÍK   m        
9 87 MIKRO Marek FRAŇO MŠ Limbach m        
10 105 MIKRO Peter BABJAK MŠ Vajanského m        
por. číslo kat. meno škola          
1 109 MIKRO Valentína MIZERÁKOVÁ MŠ Pekníková ž        
2 89 MIKRO Tamara KAPINOVÁ MŠ Pekníková ž        
3 103 MIKRO Natália TRUBAČOVÁ MŠ Pekníková ž        
4 111 MIKRO Paulína GAJDOŠOVÁ MŠ Senec ž        
5 98 MIKRO Rebeka DEMOVIČOVÁ MŠ Za hradbami, PK ž        
6 84 MIKRO Lenka HALUŠKOVÁ MŠ Bernolákovo ž        
7 112 MIKRO Karolína GAJDOŠOVÁ MŠ Senec ž        
8 92 MIKRO Daniela ČAPLOVÁ   ž        
9 73 MIKRO Veronika VENDEGHOVÁ   ž        
por. číslo kat. meno škola   čas okruhy  
1 119 MILI Šimon BRUNER ZŠ Fándlyho m 00:02:54 1 00:02:54  
2 113 MILI Adam CEDZO ZŠ Fándlyho m 00:03:09 1 00:03:09  
3 93 MILI David JUHÁSZ MŠ Limbach m 00:03:26 1 00:03:26  
4 90 MILI Matej KAPINA ZŠ Na Bielenisku m 00:03:48 1 00:03:48  
5 86 MILI Tomáš POUSTECKÝ ZŠ Šenkvice m 00:04:03 1 00:04:03  
6 85 MILI Dominik HALUŠKA MŠ Bernolákovo m 00:04:10 1 00:04:10  
por. číslo kat. meno škola   čas okruhy  
1 118 MILI Veronika UHLÁROVÁ ZŠ Fándlyho ž 00:03:18 1 00:03:18  
2 101 MILI Ema HAVLÍKOVÁ ZŠ Fándlyho ž 00:03:27 1 00:03:27  
3 88 MILI Kristína FOCKOVÁ ZŠ Fándlyho ž 00:03:52 1 00:03:52  
4 99 MILI Anička DEMOVIČOVÁ ZŠ Na Bielenisku ž 00:04:34 1 00:04:34  
5 104 MILI Veronika TRUBAČOVÁ ZŠ Na Bielenisku ž 00:04:51 1 00:04:51  
  107 MILI Christiána HORÁKOVÁ CENADA, Ba ž        
por. číslo kat. meno škola   čas okruhy  
1 76 MINI Pavol FRÖHLICH ZŠ Kupeckého m 00:02:48 1 00:02:48  
2 67 MINI Jakub FRAŇO ZŠ Kupeckého m 00:02:56 1 00:02:56  
3 108 MINI Adam HAVLÍK ZŠ Fándlyho m 00:03:11 1 00:03:11  
4 80 MINI Filip DUBOVSKÝ ZŠ Kupeckého m 00:03:14 1 00:03:14  
5 110 MINI Alex MIZERÁK ZŠ Kupeckého m 00:03:25 1 00:03:25  
6 106 MINI Radovan HORÁK Majerníkova, Ba m 00:03:28 1 00:03:28  
7 85 MINI Dominik HALUŠKA MŠ Bernolákovo m 00:04:07 1 00:04:07  
8 83 MINI Milan DEMOVIČ ZŠ Na Bielenisku m 00:04:13 1 00:04:13  
por. číslo kat. meno škola   čas okruhy  
1 74 MINI Laura MAŤOVÁ Černišovská, Ba ž 00:04:02 1 00:04:02  
2 102 MINI Pavlínka PILKOVÁ ZŠ Fándlyho ž 00:04:17 1 00:04:17  
3 72 MINI Zuzka FEDEROVÁ ZŠ Kupeckého ž 00:07:09 1 00:07:09  
por. číslo kat. meno škola   čas okruhy  
1 94 ml. žiaci Marián MIKLUŠEK ZŠ Kupeckého m 00:04:59 2 00:02:28 00:02:31
2 71 ml. žiaci Medard FEDER ZŠ Kupeckého m 00:05:13 2 00:02:35 00:02:38
3 60 ml. žiaci Martin PÉM ZŠ Na Bielenisku m 00:06:11 2 00:03:03 00:03:08
por. číslo kat. meno škola   čas okruhy  
1 95 ml. žiaci Natália MIKLUŠKOVÁ ZŠ Kupeckého ž 00:06:07 2 00:03:01 00:03:06
2 79 ml. žiaci Alžbetka DUBOVSKÁ ZŠ Kupeckého ž 00:07:58 2 00:03:36 00:04:22
por. číslo kat. meno škola   čas okruhy  
1 124 st. žiaci Marian MIKLUŠEK ZŠ Kupeckého m 00:05:22 1 00:05:22  
2 78 st. žiaci Andrej DUBOVSKÝ ZŠ Kupeckého m 00:05:43 1 00:05:43  
3 97 st. žiaci Medard FEDER ZŠ Kupeckého m 00:06:03 1 00:06:03  
4 70 st. žiaci Samuel HUNČAGA ZŠ Za kasárňou m 00:06:54 1 00:06:54  
por. číslo kat. meno škola   čas okruhy  
1 96 dorastenci Martin Kováč Gymnázium Pezinok m 00:10:06 2 00:04:52 00:05:14
2 66 dorastenci Karol KOLLÁR ZŠ Na Bielenisku m 00:10:23 2 00:05:07 00:05:16
3 64 dorastenci Marek SOKOLÍK ZŠ Kupeckého m 00:10:32 2 00:05:21 00:05:11
4 62 dorastenci Christian ŠUBA ZŠ Orešie m 00:10:47 2 00:05:11 00:05:36
5 63 dorastenci Viliam VERNÍČEK ZŠ Orešie m 00:11:37 2 00:05:37 00:06:00
6 65 dorastenci Andrej FOCK ZŠ Orešie m 00:11:45 2 00:05:38 00:06:07
por. číslo kat. meno škola   čas okruhy  
1 116 dorastenci Terézia LAČOKOVÁ ZŠ Kupeckého ž 00:12:29 2 00:05:49 00:06:40
por. číslo kat. meno škola   čas okruhy  
1 115 st. dorastenci Timotej PAŽITNÝ Gymnázium Pezinok m 00:09:51 2 00:04:48 00:05:03
2 75 st. dorastenci Peter FRÖHLICH ZŠ Kupeckého m 00:10:21 2 00:05:02 00:05:19

 

sportreport.sk